AnonymBruker Skrevet 3. oktober 2011 #1 Skrevet 3. oktober 2011 hvordan skal jeg vaske pc skjermen og tastaturet uten å ødelegge pc'en
AnonymBruker Skrevet 3. oktober 2011 #2 Skrevet 3. oktober 2011 Fuktig mikrofiberklut, og tastaturet kan støvsuges. Om det er laptop kan du bruke en liten kost og pirke mellom knappene.
*Sinnataggen* Skrevet 3. oktober 2011 #3 Skrevet 3. oktober 2011 Om det er et vanlig tastatur så kan du hive det i Oppvaskmaskinen, bare husk å la det tørke før du kobler det på igjen.
frøken_tralala Skrevet 3. oktober 2011 #4 Skrevet 3. oktober 2011 jeg støvsuger tastaturet, og vasker skjermen med en mikrofiberklut.. er det flekker, tar jeg biiitttelitt vann på kluten.
DysterPytten Skrevet 3. oktober 2011 #5 Skrevet 3. oktober 2011 Du skal ikke støvsuge elektriske komonenter. Kjøp trykkluft på boks og blås det rent. Spør på Elkjøp om de har.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå