AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #1 Skrevet 30. september 2011 Hei! Jeg lurer enkelt og greit på om det er noen andre her som titt og ofte har sexdrømmer? Jeg drømmer om sex med andre, både kvinner og menn, opp til flere ganger i uka. I natt drømte jeg om broren til samboeren min, som jeg kun har møtt noen få ganger.. Jeg skjønner ikke hva det kommer av, og om morgenen har jeg gjerne dårlig samvittighet, siden jeg husker drømmene så klart og tydelig. Det som er så ekkelt, er at jeg i ettertid blir litt opphengt i de jeg har drømt om, kjente som ukjente. Er det noen her som har det likt? Eller som kanskje vet hva det kan komme av?
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #2 Skrevet 30. september 2011 Det har jeg veldig skjeldent, desverre.
Gjest Survival Skrevet 30. september 2011 #3 Skrevet 30. september 2011 Det er veldig vanlig. Ikke ha dårlig samvittighet over det. Det er helt normalt Det kan bety noe, eller det kan bety ingenting. 1
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #4 Skrevet 30. september 2011 Jeg har det også slik. Aner ikke hva det kommer av. Men jeg synes bare det kjekt, da. :gjeiper:
zorra Skrevet 30. september 2011 #5 Skrevet 30. september 2011 Dette er sykdom synes jeg!God bedring!
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #6 Skrevet 30. september 2011 Dette er sykdom synes jeg!God bedring! Hva mener du med det?
zorra Skrevet 30. september 2011 #7 Skrevet 30. september 2011 (endret) Hva mener du med det? Ja, dette er sykdom å ha sine tenker. Kanskje du trenger en hjelp fra legen. Du kan diskutere det med fastlegen sin. Endret 30. september 2011 av zorra
minipusen Skrevet 30. september 2011 #8 Skrevet 30. september 2011 Mhm. Jeg har ofte sexdrømmer. Særlig i de periodene hvor jeg har lekeforbud eller er for stolt til å ta opp telefonen og stotre fram ønsket mitt.
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #9 Skrevet 30. september 2011 Ja, dette er sykdom å ha sine tenker. Kanskje du trenger en hjelp fra legen. Du kan diskutere det med fastlegen sin. Jeg er ikke ts, men det der hørtes jo bare tullete ut. Tviler på at det er noe slags medisin, for å stoppe drømmer...
Gjest Survival Skrevet 30. september 2011 #10 Skrevet 30. september 2011 Ja, dette er sykdom å ha sine tenker. Kanskje du trenger en hjelp fra legen. Du kan diskutere det med fastlegen sin. Jeg går ut ifra at du troller? Vet du forresten at de aller fleste "vanlige" drømmer også har en slags seksuell undertone eller betydning? Det er i hvert fall en psykologisk teori som jeg mener stemmer ganske bra. Mennesker drømmer om helt vanlige ting som f.eks. å sykle, men egentlig så symboliserer den sykkelen noe seksuelt osv. Og det igjen man drømmer om har noe med våre ubevisste minner og tanker å gjøre... Ganske interessant
Ahava Skrevet 30. september 2011 #11 Skrevet 30. september 2011 Jeg går ut ifra at du troller? Vet du forresten at de aller fleste "vanlige" drømmer også har en slags seksuell undertone eller betydning? Det er i hvert fall en psykologisk teori som jeg mener stemmer ganske bra. Mennesker drømmer om helt vanlige ting som f.eks. å sykle, men egentlig så symboliserer den sykkelen noe seksuelt osv. Og det igjen man drømmer om har noe med våre ubevisste minner og tanker å gjøre... Ganske interessant Ja, drømmer er fascinerende på den måten. Kan godt skjønne at det da er frustrerende å ikke vite hvorfor man drømmer om sex med mennesker man ikke har noe forhold til. Men sykt er vel sånn ca det eneste jeg kan si med sikkerhet at det ikke er.
Gjest Katten. Skrevet 30. september 2011 #12 Skrevet 30. september 2011 Til å være så interessert i sex som jeg er, så drømmer jeg skuffende lite om det
zorra Skrevet 30. september 2011 #13 Skrevet 30. september 2011 (endret) Jeg går ut ifra at du troller? Vet du forresten at de aller fleste "vanlige" drømmer også har en slags seksuell undertone eller betydning? Det er i hvert fall en psykologisk teori som jeg mener stemmer ganske bra. Mennesker drømmer om helt vanlige ting som f.eks. å sykle, men egentlig så symboliserer den sykkelen noe seksuelt osv. Og det igjen man drømmer om har noe med våre ubevisste minner og tanker å gjøre... Ganske interessant Nå snakker du om psykologiske teorier som beskriker situasjon hos menn som har visse promlemer. Desverre, de fleste tilhører til dette gruppe. Som sa en forsker "hvis man har promlemer i buksa da han problemer i hodet". Endret 30. september 2011 av zorra
muesli Skrevet 30. september 2011 #14 Skrevet 30. september 2011 Hugser sjeldan at eg draumer om sex om natta, men tar eg meg ein ettermiddagslur eller sovner igjen på morgonen Går som oftast i ansiktslause personar, ein sjeldan gang nokon eg kjenner. Har HELDIGVIS ikkje drøymd om slektninger eller noko slikt!
#sober# Skrevet 30. september 2011 #15 Skrevet 30. september 2011 Nå snakker du om psykologiske teorier som beskriker situasjon hos menn som har visse promlemer. Desverre, de fleste tilhører til dette gruppe. Som sa en forsker "hvis man har promlemer i buksa da han problemer i hodet". To av tre er ikke verst! 5
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #16 Skrevet 30. september 2011 Til å være så interessert i sex som jeg er, så drømmer jeg skuffende lite om det Det er ikke så morsomt som det høres ut, i lengden, tror jeg. Det er deilig noen ganger, men mesteparten av tiden så er det forstyrrende. Går ut over virkelighetsforståelsen til en viss grad. Pluss at jeg har våknet og hatt forelskelsesføleser gjennom hele den påfølgende dagen.. For all del: Sex er deilig, i drømme eller ikke, men i mitt tilfelle tuller det litt med dagliglivet mitt, da det er hver natt, og gjerne med mennesker jeg aldri skulle trodd at jeg kunne drømme slik om.
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #17 Skrevet 30. september 2011 Jeg har også sexdrømmer, og de har vært utrolig ekte. Jeg har faktisk kommet også, men jeg husker ikke hva jeg drømte om den gangen. Ellers har jeg drømt at jeg ble tatt hardt oppetter veggen av Darth Maul, og det var en fantastisk opplevelse, jeg våknet ufattelig kåt. Jeg mener at det ikke har noe med ens virkelige liv å gjøre, det er jo ikke sånn at jeg har crush på Darth Maul liksom. Gled deg over digge sexdrømmer, og kos deg deretter med sex der du kan ta på partneren din. De har ikke noe med hverandre å gjøre, og du trenger ikke å ha dårlig samvittighet. Mia.
Gjest Survival Skrevet 30. september 2011 #18 Skrevet 30. september 2011 Nå snakker du om psykologiske teorier som beskriker situasjon hos menn som har visse promlemer. Desverre, de fleste tilhører til dette gruppe. Som sa en forsker "hvis man har promlemer i buksa da han problemer i hodet". Hmm, jeg forstår ikke helt 100% hva du mener, men det er forsket på at dette gjelder vanlige mennesker som deg og meg også, i tillegg til menn med psykopatiske trekk...
muesli Skrevet 30. september 2011 #19 Skrevet 30. september 2011 Til å være så interessert i sex som jeg er, så drømmer jeg skuffende lite om det kanskje du rett og slett er "ut-sexa" når du kjem så langt som til drømmeland?
Gjest Katten. Skrevet 30. september 2011 #20 Skrevet 30. september 2011 kanskje du rett og slett er "ut-sexa" når du kjem så langt som til drømmeland? Haha, godt mulig. Dessuten er min seksuelle virkelighet bedre enn drømmene.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå