AnonymBruker Skrevet 29. september 2011 #1 Skrevet 29. september 2011 Hvilket språk snakker de i expedia-reklamen, den hun ene damen har vært i new york?
palle Skrevet 29. september 2011 #2 Skrevet 29. september 2011 (endret) har du link?? jeg tror de ofte bruker mange forskjellige språk i reklamene sine.. Endret 29. september 2011 av palle
AnonymBruker Skrevet 29. september 2011 #3 Skrevet 29. september 2011 har du link?? Høres ut som flamsk. ( Nederland, deler av Belgia etc. )
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #4 Skrevet 30. september 2011 Jeg fant desverre ikke reklamen på youtube! Flamsk altså Synes det var et fascinerende språk. Tenkte kanskje det var nederlandsk men synes ikke det hørtes helt sånn ut heller.
AnonymBruker Skrevet 30. september 2011 #5 Skrevet 30. september 2011 Jeg fant desverre ikke reklamen på youtube! Flamsk altså Synes det var et fascinerende språk. Tenkte kanskje det var nederlandsk men synes ikke det hørtes helt sånn ut heller. Var meg som skrev flams, men det var egentlig bare et forslag. Kan ikke flamsk men har hørt det og synes det ligner veldig.
lilleGrethe Skrevet 27. november 2011 #6 Skrevet 27. november 2011 er det ikke flere forskjellige språk i den reklamen? Trodde de blant annet snakket svensk og engelsk?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå