glad86 Skrevet 26. september 2011 #1 Skrevet 26. september 2011 Etter et impulskjøp endte jeg opp med et par fine støvletter. De rekker meg opp til under knærne og har en solid, høy hæl, de er i skinn og har fargen konjakk. Hva slags klær kan jeg bruke til disse støvlettene?
Gjest Illiya Skrevet 27. september 2011 #2 Skrevet 27. september 2011 Du kan jo bruke både bukser og skjørt i flere farger. Synes ikke svart er så pent til, men lyse farger, brunt og f.eks kakigrønn. Ser også at det kommer mye brunt og rødt i butikkene, både av bukser og overdeler, og det er jo fint til. Skaff deg f.eks en veske i samme farge, så kan du kombinere med andre farger.
FantasDick Skrevet 27. september 2011 #3 Skrevet 27. september 2011 Cognacfargede støvletter er fresht i høst, så du finner inspirasjon overalt nå! Ta en titt i utstillingsvinduer, butikker og kanskje noen blogger så har du det. Jeg synes du kan bruke de til nesten hva som helst, men det kommer mer an på formen og stilen enn fargen, spør du meg.
sequin Skrevet 27. september 2011 #4 Skrevet 27. september 2011 Det er veldig fint med olastoff-farge til cognakkfarge Ellers bør man velge varme farger
Gjest Badabing Skrevet 27. september 2011 #5 Skrevet 27. september 2011 Synes de fleste varme farger og mørkeblått er fint til konjakkfargede ting/klær. Selv bruker jeg mye mørkeblått til den fargen.
glad86 Skrevet 27. september 2011 Forfatter #6 Skrevet 27. september 2011 Takk for alle gode tips! Ble litt i tvil etter at jeg hadde kjøpt dem. Da får jeg finne fram klær i varme farger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå