nummer 2 Skrevet 25. september 2011 #1 Skrevet 25. september 2011 På apotekene her. Bor i storby, med maaaaange apotek. Hvor vanskilig kan det være å ha samme merket i alle butikkene!!?? Noen som vet hvor jeg får fatt i den, i Bergen?
Gjest *Røyskatt* Skrevet 25. september 2011 #2 Skrevet 25. september 2011 Har bare funnet de en gang, da på Svaneapoteket.
nummer 2 Skrevet 25. september 2011 Forfatter #3 Skrevet 25. september 2011 En gang som i at de ikke har de mer- eller en gang som i at det er eneste gangen du har sjekket der?
Gjest *Røyskatt* Skrevet 25. september 2011 #4 Skrevet 25. september 2011 En gang som i den ene gangen jeg kjøpte på Svaneapoteket. Har aldri funnet de noe annet sted. Men det går an å ringe de i morgen?
nummer 2 Skrevet 25. september 2011 Forfatter #5 Skrevet 25. september 2011 Jeg er i byn i morgen, så stikker innom !! Takk for svar:))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå