AnonymBruker Skrevet 19. september 2011 #1 Skrevet 19. september 2011 Er det bare jeg som synes det er kleint å gå ute med treningstights uten å ha en topp som dekker rumpa? Sliter litt med å finne slike trenings-t-skjorter/topper iallefall, finner stort sett bare slike som stopper ved hofta!
Casall Skrevet 19. september 2011 #2 Skrevet 19. september 2011 Jeg synes ikke det er kleint, men liker å ha lange så jeg slipper at de sklir opp. Har to fra www.get-inspired.no, med sånn strikk nederst. De er i tillegg superbehagelige.
Wiggins Skrevet 20. september 2011 #3 Skrevet 20. september 2011 Er det bare jeg som synes det er kleint å gå ute med treningstights uten å ha en topp som dekker rumpa? Sliter litt med å finne slike trenings-t-skjorter/topper iallefall, finner stort sett bare slike som stopper ved hofta! Men hvorfor ikke da trene i løstsittende treningsbukse eller shorts?
Cheesy Skrevet 20. september 2011 #4 Skrevet 20. september 2011 Men hvorfor ikke da trene i løstsittende treningsbukse eller shorts? Fordi tights gjør det mer behagelig å bevege seg :gjeiper:
AloeVera Skrevet 20. september 2011 #5 Skrevet 20. september 2011 Synes det ser helt normalt ut at rumpa ikke er dekket når en trener i treningstights. Mine singletter som er lange er fra bik bok og gina tricot. (De singlettene med brede stopper)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå