Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har et tilbakevendende problem med tragus. jeg tok den for snart 5 mnd siden. De siste månedene har det kommet en klump ved siden av selve hullet. Det ser ut som ei kvise, fyllt med verk (ja vet ekkelt). Jeg har et par ganger tømt den, og da forsvinner den. men vet ikke om jeg bør gjøre det? Noen som har erfaring med dette? eventuelt hindre at det kommer på nytt og på nytt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vil tro det er med dette såret som med andre. Tøm det for "puss" og rens det godt (saltvann/pyrisept ol.).

Skrevet

Saltvann og hydrokortison 1% salve burde gjøre susen :)

Jeg hadde samme problemet med Industrialen min i en periode, men etter jeg putta på den salven forsvant det fortere enn svint!

Skrevet

Okei, takk - da prøver jeg hydrokortison :))

Skrevet

Kan forøvrig nevne at pyrisept og bacimycin ikke skal brukes rundt øret slik at du vet det også om noen nevner disse. Da det kan renne inn øregangen og gjøre skade.. ;)

Skrevet

Ja, vet det :) Tror du det går greit å bruke Brulidine? det har jeg nemlig fra før!

Skrevet

Ja, vet det :) Tror du det går greit å bruke Brulidine? det har jeg nemlig fra før!

Skrevet

Har ikke hørt om den kremen. men ta å les pakningsvedlegget og se hva som står!

Anbefaler iallefall å kjøpe hydrokortison så har du den liggende om du noen gang skulle fått betennelse igjen i fremtiden! :jepp:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...