AnonymBruker Skrevet 18. september 2011 #1 Skrevet 18. september 2011 Hei. Er det noen her ute som kan hjelpe meg med en liten ting?? Jeg har en laptop, som jeg bruker. Men når jeg skal søke i dataen, får jeg ikke skrevet noe og ikke noe kommer opp. Start- Søk i filer og mapper- Her får jeg ikke skrevet et eneste ord. Hvis noen forsto hva jeg mente, og kan hjelpe meg
LoneWolf Skrevet 18. september 2011 #2 Skrevet 18. september 2011 kan se om jeg kan hjelpe deg, men da trenger jeg litt mer informasjon. Du har en windows xp verisjon utifra det jeg skjønner og når du starter opp "søk" programmet/funksjonen så starter dette some det skal, men det går ikke ann å skrive noe i "søk" feltet?
AnonymBruker Skrevet 19. september 2011 #3 Skrevet 19. september 2011 kan se om jeg kan hjelpe deg, men da trenger jeg litt mer informasjon. Du har en windows xp verisjon utifra det jeg skjønner og når du starter opp "søk" programmet/funksjonen så starter dette some det skal, men det går ikke ann å skrive noe i "søk" feltet? Hei LoneWolf. Jeg har etter det jeg kan skjønne Windoms 7 home premium. og for å forklare litt mer hva jeg mener. Der man trykker på start nederst i venstre hjørnet(windowsikon) kan man søke i filer og programmer, det er der jeg ikke før skrevet inn det jeg skal søke etter på pc`n. Går jeg inn på feks mine dokumenter, får jeg heller ikke søkt eller skrevet inn noe der(øverst i høyre på skjermen) der det står søk i dokumenter. Skjønte du dette?
LoneWolf Skrevet 19. september 2011 #4 Skrevet 19. september 2011 (endret) ah, selvfølgelig var det en windows 7, tenkte litt feil... Det er vel mest sanysnlig en programvare som enten ikke er installert (riktig) eller en programvare som blokerer søkefunksjonen eller noe i den duren. Jeg har egentlig aldri hørt om noe slikt før, men om det er mulig bør du feilsøke søk-funksjonen (kontrollpanel /m små ikoner -> feilsøking) og/eller søke på google, google is your friend http://williamkent.net/archive/2010/02/04/my-windows-7-start-menu-search-bar-stopped-working-and.aspx + http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-files/windows-7-start-menu-search-is-not-working/21ffb02b-3f42-49fb-b1c5-59b2f3df3e54 Endret 19. september 2011 av LoneWolf
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå