Gå til innhold

Jeg er irritert


Fremhevede innlegg

Skrevet

For tredje gang har jeg kjøpt en dvd-serie hvor merking og rekkefølge er helt feil.

Har måttet hurtigspole begynnelsen av alle for å finne ut hva som kan se ut som en start,

men jeg finner det ikke ut. Pøkk! :kjefte:

Flere som har opplevd dette, eller er jeg bare veldig uheldig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

off, stakkars deg! Har ikke opplevd det selv, men høres veldig frustrerende ut!

Skrevet

Nå har det vært 55 visninger her og ingen har tydeligvis opplevd dette. Bare meg som har vært uheldig da ser det ut til. Bra for dere andre. ;)

  • Liker 1
Skrevet

Jeg kan komme med en liten sympatierklæring, for jeg kjøpte en serie der nummereringen av episodene (som man så fra DVD-menyen) var produksjonsnummereringen, som jeg ikke skjønte et skvatt av, og som heller ikke stemte overens med rekkefølgen serien var sendt i.

Men hver enkelt DVD inneholdt 3-4 episoder som skulle sees i rekkefølge, og DVD 2 inneholdt episodene som kom etter DVD 1 osv. Man måtta bare finne ut hva som var hva på hver enkelt plate ved å spole eller (kremt) lese teksten bak på coveret (fant jeg ut etter en stund).

Skrevet

Jeg tror jeg ville vurdert å bytte boksen dersom jeg hadde opplevd noe slikt. Nettbutikker skal jo også ha rutiner på bytting.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...