AnonymBruker Skrevet 16. september 2011 #1 Skrevet 16. september 2011 Jeg meldte meg opp i noen fag igår(torsdag) og på onsdag. De jeg meldte meg opp i på onsdag fikk jeg betalt og alt gikk greit. De jeg meldte meg opp i igår(fristen var igår) ble det masse krøll med! Eksamene ble trukket fra kontoen min, men det står på privatistweb at det IKKE er betalt ... men det er jo trukket fra kontoen! Skal jeg bare dra ned til privatistkontoret på mandag når de åpner og si ifra?
Ayesh Skrevet 16. september 2011 #2 Skrevet 16. september 2011 det er blitt betalt, men det vil ta litt tid til det vises "betalt"
AnonymBruker Skrevet 16. september 2011 #3 Skrevet 16. september 2011 Betaler du med kort skal det vel egentlig komme opp som betalt med en gang. Jeg ville kontaktet privatistkontoret og spurt hva som har skjedd, ja, og vist til at du kan dokumentere at det er blitt trukket fra kontoen din.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå