AnonymBruker Skrevet 14. september 2011 #1 Skrevet 14. september 2011 Jeg er inne i første prøveperioden, på barn nr. 2. Første symptomet jeg hadde sist, var at puppene ble så ømme.. og etterhvert skiftet litt farge. Det tok 4 perioder sist før det var klaff, så jeg forventer egentlig ikke at det skal skje nå. Men man leter jo alltid etter symptomer når man håper.. og siste dagene har spesielt den ene puppen blitt veldig øm, og er faktis litt større enn ellers.. den andre småverker litt, og jeg ser ikke noe forskjell på den. Har også vært utrolig oppblåst og ekkel i magen siste dagene. Tok negativ test for nyen dager siden, men det er fremdeles 4 dager til forventet mens.. så den testen var ikke troverdig. Men, det skal vel noe til med full klaff så fort, men vi hadde sex den dagen jeg hadde el, siden jeg hadde testet på forhånd, og visste når den kom. Jeg hadde da en sånn rar følelse av at det faktisk skulle klaffe.. Venter spent på å teste til helgen, men prøver å forberede meg på at det kan gå noen måneder før det forhåpentligvis blir suksess. Må si jeg lurer veldig på hva som foregår i den ømme puppen hvis det ikke er hormoner da.. pleier ikke å være sånn ved vanlig mens..
Trolljenta79 Skrevet 14. september 2011 #2 Skrevet 14. september 2011 Krysser fingrene for deg, og håper du har en liten spire i magen din jeg
AnonymBruker Skrevet 20. september 2011 #4 Skrevet 20. september 2011 Positiv test! Det var egentlig det jeg trodde.. Hurra!
Vårblomsten Skrevet 20. september 2011 #5 Skrevet 20. september 2011 Gratulerer med positiv test Jeg har samme symptomer, rar mage 1 1/2 ukes tid, og ømme bryster ( men jeg har ikke fått noen positiv test enda) Lykke til med første trimester
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå