AnonymBruker Skrevet 13. september 2011 #1 Skrevet 13. september 2011 Hei, fikk bøttesjokk da jeg så selvangivelsen for 2010 i dag, stod at jeg hadde gjeld til forhåndstagere???? Dette er gjeld ikke jeg vet om, noen som vet hva dette kan innebære? Hjelp
Gjest Prozac Skrevet 13. september 2011 #2 Skrevet 13. september 2011 Forhåndstagere? Hva i all verden er det? Sikker på at du ikke har lest feil?
Drizzt Skrevet 13. september 2011 #3 Skrevet 13. september 2011 Hei, fikk bøttesjokk da jeg så selvangivelsen for 2010 i dag, stod at jeg hadde gjeld til forhåndstagere???? Dette er gjeld ikke jeg vet om, noen som vet hva dette kan innebære? Hjelp Kan du sitere hva som står der? Jeg har aldri hørt om forhåndstagere og har ingen peiling hva det betyr?
Titti72 Skrevet 13. september 2011 #4 Skrevet 13. september 2011 Er forhåndstagere et ord? Du må da ha lest feil? Skriv inn postnr. og ordrett hva det står, så kanskje vi finner ut av det.
AnonymBruker Skrevet 13. september 2011 #5 Skrevet 13. september 2011 Er det ikke litt sent å sjekke den nå?
AnonymBruker Skrevet 13. september 2011 #6 Skrevet 13. september 2011 Er det ikke litt sent å sjekke den nå? Jeg fikk den først i dag,leverte inn med endringer ser du, dette var nytt. Skriver mer om det i morgen.
gjest31 Skrevet 14. september 2011 #7 Skrevet 14. september 2011 Hei, fikk bøttesjokk da jeg så selvangivelsen for 2010 i dag, stod at jeg hadde gjeld til forhåndstagere???? Dette er gjeld ikke jeg vet om, noen som vet hva dette kan innebære? Hjelp Mener antakelig gjeld til FORDRINGSHAVERE. Det er alle du måtte ha en gjeld til feks bank, lånekasse, privat gjeld hvis den er rapportert til myndighetene. All gjeld, rett og slett. 1
Gjest Spinell Skrevet 14. september 2011 #8 Skrevet 14. september 2011 Mener antakelig gjeld til FORDRINGSHAVERE. Det er alle du måtte ha en gjeld til feks bank, lånekasse, privat gjeld hvis den er rapportert til myndighetene. All gjeld, rett og slett. Det tror jeg også. Googler man ordet forhåndstagere får man kun ett treff, og det er nettopp denne tråden, så sannsynligheten er stor for at du har blingset på ordet.
Jannu Skrevet 14. september 2011 #9 Skrevet 14. september 2011 Mener antakelig gjeld til FORDRINGSHAVERE. Det er alle du måtte ha en gjeld til feks bank, lånekasse, privat gjeld hvis den er rapportert til myndighetene. All gjeld, rett og slett. Høres mest sansynlig ut!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå