AnonymBruker Skrevet 12. september 2011 #1 Skrevet 12. september 2011 Jeg er veldig interessert i å prøve ut produktene i serien, da jeg har fått et veldig godt inntrykk av Clinique og sliter med ganske fet hud. Har dere erfaring med de tre produktene?
Gjest BabyBlue Skrevet 12. september 2011 #2 Skrevet 12. september 2011 Det tørker ut huden og intet mer (det er i hvert fall mitt inntrykk). Jeg ble veldig rød og sår av den hudserien, selv om huden min tåler ganske mye. Jeg hadde heller kjøpt rens eller noe serum fra MD formulations over nettet.
Gjest Spinell Skrevet 12. september 2011 #3 Skrevet 12. september 2011 Jeg ble bare stiv og stram i ansiktet av den serien. Uttørking er ikke rett behandling av fet hud. 1
AnonymBruker Skrevet 12. september 2011 #4 Skrevet 12. september 2011 Ikke verdt å prøve ut. Masse alkohol - en evt bedring er kun kortvarig før det blir verre enn det det var. Egen erfaring MD Formulations er mye bedre og ikke spesielt dyrere heller om du kjøper det på nettet. Anbefaler: MD Formulation Facial cleanser (ikke super på å fjerne make up, men jeg fjerner sminke uansett med en annen rens først) MD Formulation Continous renewal serum (fantastisk!) Om du har veldig fet hud kan det hende at du kan bruke glycare lotion istedenfor C R serum, men denne er kun for veldig fet hud som ikke er fuktfattig! Så om du blir litt stram i masken etter en dusj, gå for C R Serum. Og selv om du har fet hud er det viktig med en god fuktighetskrem. Hvis ikke så vil huden tørke ut og ende opp med å produsere enda mer talg og bli enda fetere:) Lykke til!
NoName11 Skrevet 12. september 2011 #5 Skrevet 12. september 2011 Jeg er veldig fornøyd med den serien - faktisk er jeg veldig fornøyd med de fleste produktene fra Clinique
johoo Skrevet 12. september 2011 #6 Skrevet 12. september 2011 Ikke prøv det. Må være det verste jeg har prøvd noen sinne inne hudpleie. Føles ut som om du smører huden inn i vodka.
Basi Skrevet 12. september 2011 #7 Skrevet 12. september 2011 Neineinei. Har selv brukt den før - "smart" som jeg var. Som noen sier lenger opp tror man at den fungerer den første tiden, men huden blir bare verre og verre. Endte opp med stoooore porer og masse sorte prikker og en hud som måtte druknes med fuktighetskremer/fete kremer for ikke å flasse som en gal. De som sier de er fornøyd med den serien kan hvertfall ikke ha problemhud Vet at veldig mange gnåler om Decleor, Matis, MD Formulations etc, men det er det virkelig en grunn til! Serumet til MD er gull verdt:) Kan dessverre ikke hjelpe noe særlig til med konkrete produktanbefalinger utover serumet siden jeg sliter med en annen hudtype enn trådstarter her:)
AnonymBruker Skrevet 12. september 2011 #8 Skrevet 12. september 2011 Hva om jeg bruker MD serumet sammen med Clinque-serien? Har allerede kjopt serien...
Gjest BabyBlue Skrevet 12. september 2011 #9 Skrevet 12. september 2011 MD serumet kombinert med serien fra clinique ser jeg for meg blir ganske hardt for huden. Å bruke for mange aktive produkter på en gang lønner seg sjelden.
Basi Skrevet 13. september 2011 #10 Skrevet 13. september 2011 Hadde ikke kombinert MD med Clinique nei. Syrebasert produkt + alkoholbasert produkt er ikke å anbefale dessverre 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå