AnonymBruker Skrevet 7. september 2011 #1 Skrevet 7. september 2011 Okæi, jeg hadde en ONS for en stund tilbake siden. Vi har sendt litt meldinger av typen "Sex ikveld?" på fylla og hatt sex igjen. Sist gang spurte han, når han var full, om dette var noe vi kunne gjøre edru, hvilket jeg svarte ja på. Men, jeg sendte han en melding noen dager senere om han hadde lyst til å gjøre det igjen en dag, og jeg fikk ikke noe svar. Han hadde nettopp svart på en annen melding, så.. Jeg spurte en kompis og han mente at det var unødvendig å svare på den meldingen fordi han hadde sagt det i helgen, men i mitt hode gjelder ikke det, for det var jo på fylla. Hva tror dere?
Savagedlight Skrevet 7. september 2011 #2 Skrevet 7. september 2011 Nå ble jeg litt forvirra her, men hvis dere allerede har en avtale (om den var i fylla eller ei) så har dere vel en avtale?
AnonymBruker Skrevet 7. september 2011 #3 Skrevet 7. september 2011 Nå ble jeg litt forvirra her, men hvis dere allerede har en avtale (om den var i fylla eller ei) så har dere vel en avtale? Jeg vet ikke helt om det var en avtale, derfor tenkte jeg å sjekke med han. Men det blir jo litt vanskelig når han ikke svarer..
Gjest Gjest Skrevet 7. september 2011 #4 Skrevet 7. september 2011 Nå ble jeg litt forvirra her, men hvis dere allerede har en avtale (om den var i fylla eller ei) så har dere vel en avtale? Hvis han ikke er gira på sex med henne har han rett til å slippe. Avtaler ikke slikt vettu. Hadde du likt om en kar tvang seg på deg og krevde å ha sex med deg når duikke hadde lyst fordi det var avtalt? Kvinner kan kunsten å objektivisere menn uten å veie det en eneste tanke.
Savagedlight Skrevet 7. september 2011 #5 Skrevet 7. september 2011 Hvis han ikke er gira på sex med henne har han rett til å slippe. Avtaler ikke slikt vettu. Hadde du likt om en kar tvang seg på deg og krevde å ha sex med deg når duikke hadde lyst fordi det var avtalt? Kvinner kan kunsten å objektivisere menn uten å veie det en eneste tanke. Nå tror jeg kanskje du ser brann i bekken her altså. Utsagnet mitt gikk mer på om han kanskje ikke svarte fordi saken var biff allerede.
AnonymBruker Skrevet 7. september 2011 #6 Skrevet 7. september 2011 Hvis han ikke er gira på sex med henne har han rett til å slippe. Avtaler ikke slikt vettu. Hadde du likt om en kar tvang seg på deg og krevde å ha sex med deg når duikke hadde lyst fordi det var avtalt? Kvinner kan kunsten å objektivisere menn uten å veie det en eneste tanke. Nei, herregud, jeg mener jo ikke at han har inngått en avtale og dermed må holde den. Jeg mener ikke at vi har inngått en avtale engang. Jeg bare lurer på om jeg bare skal ta det at hn ikke svarte på meldingen som avvisning og ikke tenke mer på det. (Det kan jeg jo egentlig gjøre uansett, så får det heller bli en positiv overraskelse dersom det skjer noe.) Eller er det sånn at det var unødvendig å svare på meldingen?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå