AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #1 Skrevet 6. september 2011 Vet ikke helt hvorfor jeg skriver dette, men klarte å komme 7 ganger på rad(etter det jeg klarte å telle) da jeg onanerte. Har dette noe å si for hvor utholdende jeg kan være i senga? Grunnen til at jeg ikke gjorde mer var mer eller mindre siden det kom melkesyre i armen, og at jeg etterhvert fikk så utrolig sterke orgasmer og turte ikke helt å ta det videre, siden søsteren min kom opp til rommet ved siden av. Gud så deilig det var!
Gjest Katten. Skrevet 6. september 2011 #2 Skrevet 6. september 2011 Ok. Velkommen til de multiorgasmiske menns rike. 1
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #4 Skrevet 6. september 2011 Har dette noe å si for hvor utholdende jeg kan være i senga? Kommer an på det psykososiale miljøet, IE partneren men ja...7 på rad! Ikke alle voksne menn er like stive og harde etter noen runder. Enjoy it while it lasts
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #5 Skrevet 6. september 2011 Ok. Velkommen til de multiorgasmiske menns rike. Så betyr det at jeg mest sannsynlig kan få flere orgasmer ved samleie? Skal nevnes at den var helt hard frem mot den siste utløsningen da den begynte å bli litt slappere i fisken for å si det sånn. Har klart å få to eller tre, da var jeg heller ikke like kåt som nå og den ble slapp etter første og noen ganger andre utløsning. Men var mye kåtere nå, og den var steinhard.
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #6 Skrevet 6. september 2011 Hva mener du med 7 ganger? At det sprutet 7 ganger før det stoppet?
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #7 Skrevet 6. september 2011 Hva mener du med 7 ganger? At det sprutet 7 ganger før det stoppet? Jeg runka, fikk en utløsning. Fortsatte, en gang til. Så fortsatte jeg litt til, nok en utløsning. Etterhvert var jeg full av svette, da jeg kom til den 5. Så på den 6. og 7. utløsningen fikk jeg orgasmer som jeg aldri har fått før. Fikk en trang til å faktisk skrike som en pornostjerne. Mellom den 6. og 7. utløsningen begynte den å bli slapp. Hvor mange sprut det var for hver utløsning aner jeg ikke, men det ble ganske klissete og glatt etterhvert Sånn var det kort fortalt, vil helst spare dere for detaljer. Med mindre dere ønsker å vite hvordan jeg runka. 2
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #8 Skrevet 6. september 2011 Kommer an på det psykososiale miljøet, IE partneren men ja...7 på rad! Ikke alle voksne menn er like stive og harde etter noen runder. Enjoy it while it lasts Psykososiale miljøet? Hva betyr det? Er heller ingen mann, er 16 år Har aldri klart å få så mange utløsninger på en gang. (bare sånn at dere vet det, så onanerte jeg, hadde ikke samleie)
Gjest Mann Skrevet 6. september 2011 #9 Skrevet 6. september 2011 Det kan hende det fins noen damer der ute som er kinky nok til å like det, men du blir ikke en god elsker av at du vrir deg i orgasme støtt og stadig. Man kommer fortere, mer og bedre når man runker; sorry to burst your bubble. Hadde sex bare handlet om å få orgasme, hadde høyrehånda erstattet kvinner helt.
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #10 Skrevet 6. september 2011 Det kan hende det fins noen damer der ute som er kinky nok til å like det, men du blir ikke en god elsker av at du vrir deg i orgasme støtt og stadig. Man kommer fortere, mer og bedre når man runker; sorry to burst your bubble. Hadde sex bare handlet om å få orgasme, hadde høyrehånda erstattet kvinner helt. Har jeg sagt noe annet? Uansett, så tenkte jeg at det kanskje ville vært fint for jenten jeg hr sex med, hvis jeg kommer flere ganger. Hvorfor? Fordi da kan vi holde på lenger.. Har heller ikke nødvendigvis sagt at jeg bare skal få orgasme etter orgasme under samleie. Har akkurat åpnet opp øynene for at jeg er multiorgasmisk og har tenkt å utforske dette. Dessuten vil jeg tro at oralsex og vaginal samleie er en del bedre enn runking. Både med at det i seg selv sikkert er deiligere, og det faktum at man det er noe mer spesielt når man deler det med noen andre.
Gjest Jan Skrevet 6. september 2011 #11 Skrevet 6. september 2011 Man kommer fortere, mer og bedre når man runker; sorry to burst your bubble. Hadde sex bare handlet om å få orgasme, hadde høyrehånda erstattet kvinner helt. Må faktisk si meg delvis enig i denne. Selvsagt blir man tent av å ha en kvinne, såfremt man er hetero. Men men man har bedre kontroll på egen hånd. I tillegg slipper man forspill og etterspill Jeg er forelsket i høyrehånda mi
AnonymBruker Skrevet 6. september 2011 #12 Skrevet 6. september 2011 Må faktisk si meg delvis enig i denne. Selvsagt blir man tent av å ha en kvinne, såfremt man er hetero. Men men man har bedre kontroll på egen hånd. I tillegg slipper man forspill og etterspill Jeg er forelsket i høyrehånda mi Er det vanlig å kunne komme 3-7 ganger eller mer når man runker? Har ikke sagt at jeg er spesiell, men bare lurer på ting angående dette
Gjest Jan Skrevet 6. september 2011 #13 Skrevet 6. september 2011 Er det vanlig å kunne komme 3-7 ganger eller mer når man runker? Har ikke sagt at jeg er spesiell, men bare lurer på ting angående dette Da jeg var 16 kunne jeg gjøre dette. Nå har jeg passert 30 og foretrekker å sove i 7-8 timer etter en orgasme 1
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå