AnonymBruker Skrevet 2. september 2011 #1 Skrevet 2. september 2011 Hei. Lurer på om noen av dere har bestilt folat på nettet før. Hvor har dere kjøpt og er det stor forskjell på ulike produkter osv? Og hvor mye har dere tatt?
AnonymBruker Skrevet 3. september 2011 #2 Skrevet 3. september 2011 Ingen som har kjøpt dette på nettet før?
AnonymBruker Skrevet 3. september 2011 #3 Skrevet 3. september 2011 Hvorfor skal du kjøpe det på nett når det er så enkelt å få det på apoteket? Da er du ihvertfall sikret at det er det som står på pakningen.
AnonymBruker Skrevet 3. september 2011 #4 Skrevet 3. september 2011 Hvorfor skal du kjøpe det på nett når det er så enkelt å få det på apoteket? Da er du ihvertfall sikret at det er det som står på pakningen. Tenkte å kjøpe det litt billigere fra et annet land eller noe da, som danmark eller sverige.
Pebbles Skrevet 4. september 2011 #5 Skrevet 4. september 2011 Jeg kjøpte folat samtidig som jeg kjøpte tester fra billige-tester. 1
mp84 Skrevet 4. september 2011 #6 Skrevet 4. september 2011 jeg kjøper også folat på nett. Billig-tester.. Funker fint d!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå