AnonymBruker Skrevet 29. august 2011 #1 Skrevet 29. august 2011 Venter inn 18.000. Disse kom inn på konto i går, men det står på Disponibelt: 64.000,- Bokført: 48.000,- Men sum mine innskudd så er ikke disse 18.000,- medregnet.. Noe jeg går glipp av her? Hvorfor er ikke disse pengene med?
Gjest Spinell Skrevet 30. august 2011 #2 Skrevet 30. august 2011 Det er fordi innskudd og bokføring skjer til ulike tidspunkt på døgnet. Først kommer innskuddet, og det kan komme flere innskudd (og uttak) i løpet av en dag, men kontoen gjøres opp en gang per døgn. Det er bare de bokførte pengene som står på sum innskudd. For den som har overført penger til deg er det motsatt. Der står det mindre på disponibelt enn på sum innskudd (og bokført). 1
AnonymBruker Skrevet 1. september 2011 #3 Skrevet 1. september 2011 Det er fordi innskudd og bokføring skjer til ulike tidspunkt på døgnet. Først kommer innskuddet, og det kan komme flere innskudd (og uttak) i løpet av en dag, men kontoen gjøres opp en gang per døgn. Det er bare de bokførte pengene som står på sum innskudd. For den som har overført penger til deg er det motsatt. Der står det mindre på disponibelt enn på sum innskudd (og bokført). takker for svar. det var fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå