Gå til innhold

Selskapslokale for konfirmasjon


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så var det min tur å ha konfirmant. Vi har ikke plass til å ha festen hjemme, og jeg har vel egentlig mest lyst til å ha den et sted der jeg slipper å stå for alt selv (er alene med omsorgen). Leier jeg kun lokale blir det veldig mye jobb på meg.

Vi er en liten familie, og ender vel opp med å bli 12-15 personer. Sannsynligvis under 15. Mange av selskapslokalene har 15 eller 20 som minste antall personer. Blir vi opp mot 15 så går det jo greit, men å måtte betale for 20 når vi er 12 er litt surt.

Er det noen som har erfaring med små selskaper i Trondheim? Jeg har sett på nettsidene til Louiselyst, Kvilhaugen, Sponhuset og Ringve. Men hva med hoteller eller andre restauranter med egne selskapsrom?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...