AnonymBruker Skrevet 27. august 2011 #1 Skrevet 27. august 2011 Kjøpte meg en Clear blue fertilitetsmonitor i håp om at det skulle bli enklere å treffe på EL. Men verken jeg eller min kjære forstår oss helt på monitoren. Det står at jeg vil bli bedt om den første testpinnen på dag 6, og deretter vil monitoren be om en test hver dag i til sammen 10 eller 20 dager. Problemet er bare at den ikke ber om noen tester. Den bare teller dagene gjennom hele menstruasjonssyklusen, helt frem til neste ventet mens. Har vi gjort noe feil ved instillingen kansje? Noen som har hatt samme problem?
Gjest lirus87 Skrevet 29. august 2011 #2 Skrevet 29. august 2011 Hei Jeg bruker den, og den ber om tester fra dag 6 og oppover. Prøv å null den ut (sett den tilbake til fabrikkstart) så prøver dere igjen:) Testpinnen blinker når den ber om tester:) Håper dere får den til. Men vær tolmodig. Første periden jeg brukte den fant den ikke MAX. Andre perioden ble den høy på dag 20, og ikke max før dag 24!!! Lykke til:)
AnonymBruker Skrevet 29. august 2011 #3 Skrevet 29. august 2011 Takk for svar:) Får prøve å restarte den enda en gang da! - TS
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå