Gjest Frk.Fin Skrevet 27. august 2011 #1 Skrevet 27. august 2011 Menn,kan dere være ømme mot en kvinne uten å ha følelser for henne? Holde rundt, stryke på kinnet, armen. Holde i hånden. Si pene ord som at hun er pen og snill. Kysse ømt i pannen mens hun ligger ved siden av. Prate personlig. Sitte eller ligge i stillhet og bare se på henne uten å si et ord. Gjør menn dette uten å ha følelser? Han sier han er glad i meg, men ikke forelsket. Vi er begge gift. Og reglene er lagt frem. Men oppførsel sier meg noe annet.
Cuckold Skrevet 27. august 2011 #2 Skrevet 27. august 2011 Uten følelser? Hvis han sier han er glad i deg innrømmer han jo at han har følelser. Og det er ikke noe i veien for at han kan oppføre seg på denne måten mot en jente han er glad i, uten samtidig å være forelsket.
AnonymBruker Skrevet 27. august 2011 #3 Skrevet 27. august 2011 Menn,kan dere være ømme mot en kvinne uten å ha følelser for henne? Holde rundt, stryke på kinnet, armen. Holde i hånden. Si pene ord som at hun er pen og snill. Kysse ømt i pannen mens hun ligger ved siden av. Prate personlig. Sitte eller ligge i stillhet og bare se på henne uten å si et ord. Gjør menn dette uten å ha følelser? Han sier han er glad i meg, men ikke forelsket. Vi er begge gift. Og reglene er lagt frem. Men oppførsel sier meg noe annet. Rookie mistake! Nå komme du bare til å få kjeft av moralens høye voktere, i stedet for svar på det du spurte om. 2
Gjest Consensio Skrevet 27. august 2011 #4 Skrevet 27. august 2011 Min beste venn sier han er glad i meg, kan gi meg en klem når jeg er lei meg osv. Jeg er gift og han har samboer, vi har ingen følelser for hverandre utover det at vi er glade i hverandre som venner.
AnonymBruker Skrevet 27. august 2011 #5 Skrevet 27. august 2011 Ja, helt definitivt. Hvis du med følelser mener seksuelle følelser. For man kan helt klart ha vennskapelige følelser også. Jeg har flere gode veninner. Holder rundt dem, prater personlig, og både sier og viser at jeg bryr meg om dem. Dette helt uten seksuelle følelser, og ett par am dem er sågar godt gift, har barn, m.m.
Gjest MorAase Skrevet 27. august 2011 #7 Skrevet 27. august 2011 Det går fint an å være oppriktig glad i noen uten at en elsker dem med en dybe som Julie elsket Romeo.
Gjest Frk.Fin Skrevet 27. august 2011 #8 Skrevet 27. august 2011 Joda, men gjør man det samme med de man er glad i som de man er forelska i? Sånt som vi gjør er ting jeg gjør med ektemannen min. Ikke en god venn eller venninne....
AnonymBruker Skrevet 27. august 2011 #9 Skrevet 27. august 2011 Joda, men gjør man det samme med de man er glad i som de man er forelska i? Sånt som vi gjør er ting jeg gjør med ektemannen min. Ikke en god venn eller venninne.... Jada. Menn gjør alt mulig for å få seg litt mus.
Gjest Frk.Fin Skrevet 27. august 2011 #10 Skrevet 27. august 2011 Jeg er fantastisk enig, men her er det nok damen som er pådriveren. Han er en arbeidsom mann som ikke har mye tid til overs. Vi har daglig kontakt, men det er primært over sms og tlf. Og tar ikke jeg kontakt i løpet av arbeidsdagen så ringer han alltid så fort han har ledig tid. Vi treffes ikke mer enn en gang i uken eller mindre. Jeg tror ikke det kun handler om fitte her altså. Vi har truffet hverandre under mensen-uka også. Og da har det ikke skjedd en dritt. Likevel møtes vi for den gode samtale og noe som for meg virker som kvalitetstid sammen... Som nevnt før, reglene er klare. Det er handling vs ord som forvirrer meg. Han har et nært familiemedlem som ligger for døden nå og han deler mye av tankene sine med meg. Jeg er overrasket over at en mann kan være så personlig og intim med noen han bare er glad i... Og hvordan definerer man egentlig å være glad i noen? Dette er jo mer enn et venneforhold.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå