Kaffeavtalen Skrevet 25. august 2011 #1 Skrevet 25. august 2011 Jeg har kontakt en fyr som jeg har kjent en stund. Men de to siste ukene har vi hatt kontakt på en helt annen måte. SMS/mail-flørt, møter hvor vi snakker om alt mulig, bortsett fra hvor vi har hverandre. Jeg er ikke forelsket..ennå, men jeg er så vannvittig betatt og jeg er helt i svime. Det som er litt moro er at han tydeligvis er litt i svime han også. Det har kommet frem enkelt ting som gjør at jeg tror han er like betatt som meg. Er jeg innbilsk så hva så. I morgen skal vi ut på tur alene, og jeg håper vi får avklart litt hvor vi har hverandre. Kan noen sende meg noen gode tanker i morgen?
Dancingqueen Skrevet 25. august 2011 #3 Skrevet 25. august 2011 Åhh, jeg kjenner SÅ til denne følelsen her! Å være skikkelig betatt av noen, og det å ikke kunne vente til å bli bedre kjent med personen!! Dette går nok helt fint, det er jeg sikker på! Det er bare å hoppe i det, just go for it!
Kaffeavtalen Skrevet 25. august 2011 Forfatter #4 Skrevet 25. august 2011 Ja jeg hopper i det med begge bena, så får jeg svømme i land om det ikke holder. Det kan jo bli litt ekkelt om det ikke blir mer, men den sjansen tar jeg!
Gjest LonelyAngel Skrevet 25. august 2011 #5 Skrevet 25. august 2011 Så kos da Hopp i det ja! Finner ikke lykken av å sitte inne og unngå å date Dette er noe av det som gir hverdagen litt spenning Lykke til!
Kaffeavtalen Skrevet 25. august 2011 Forfatter #6 Skrevet 25. august 2011 Åhh, jeg kjenner SÅ til denne følelsen her! Å være skikkelig betatt av noen, og det å ikke kunne vente til å bli bedre kjent med personen!! Dette går nok helt fint, det er jeg sikker på! Det er bare å hoppe i det, just go for it! Jeg husker ikke at det var slik. Nå skal det sies at det er MANGE år siden sist for min del, men dette er nervepirrende. Jeg er sikker på at mine kollegaer snart låser meg inne. Går jo rundt som en verpesyk høne..
Gjest Survival Skrevet 26. august 2011 #9 Skrevet 26. august 2011 Det er en fantastisk følelse. Nyt det så lenge du kan!
Kaffeavtalen Skrevet 26. august 2011 Forfatter #10 Skrevet 26. august 2011 Det skal nytes, men akkurat nå sitter jeg med vondt i magen og lurer på hva i huleste jeg har innlatt meg på. Det er 4 uker siden jeg flyttet og sa at det skulle ikke komme menn i livet mitt på overskuelig fremtid... Ting skjer fort, og jeg nekter ikke noen som ringer på å komme inn...
Kaffeavtalen Skrevet 28. august 2011 Forfatter #11 Skrevet 28. august 2011 Jeg er ikke lenger betatt, jeg er så vannvittig forelsket, og har hatt en natt jeg aldri vil glemme. Hvordan er det mulig å være så heldig?
Ellekvelle Skrevet 28. august 2011 #12 Skrevet 28. august 2011 Kos deg og nyt det :-) Sitter litt med samme følesen selv etter de siste 2 uken, lurer liksom på når jeg våkner og ser at livet ikke er så rosa alikevel, men vil jo ikke våkne :-)
Kaffeavtalen Skrevet 28. august 2011 Forfatter #13 Skrevet 28. august 2011 Ellekvelle; Det er en herlig følelse å være forelsket. Men det kan også skape mange såre følelser. Vi har allerede hatt en runde med misforståelser Håper bare det løser seg. Nyt det som skjer og ta alt annet som det kommer.
Kaffeavtalen Skrevet 1. september 2011 Forfatter #14 Skrevet 1. september 2011 Våre misforståelser har løst seg og det er bare herlig. Nå skal jeg nyte det som kommer og så får jeg ta tingene etterhvert som de dukker opp.
Ellekvelle Skrevet 1. september 2011 #15 Skrevet 1. september 2011 Så deilig Kos deg ned kriblingen i magen.
Dancingqueen Skrevet 2. september 2011 #16 Skrevet 2. september 2011 Nyt hvert eneste åndedrag!!! Er så glad på dine vegne
Kaffeavtalen Skrevet 4. september 2011 Forfatter #17 Skrevet 4. september 2011 Det er bare så herlig å være forelsket igjen. Men med mine og dine barn er det en utfordring å treffes... Eller vi treffes, men da med en eller flere tilskuere..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå