Gjest Donna Skrevet 25. november 2003 #1 Skrevet 25. november 2003 Kan jeg på noen måte lage min lille lilla jomfru litt mer "julsk"?- Nå nærmer vi oss jo julen og jeg kunne godt tenke meg en juleavatar- men å finne en jomfru som skaper julesteming er ikke lett. *ler*......Og dessuten så koliderer liksom fargene litt da - rødt passser ikke så godt med den lilla/ rosa avataren jeg har nå liksom. Så kanskje jeg må finne meg en ny avatar likevel? sukk - det blir ikke lett. kan jeg gjøre noe med den jeg har tror dere?
Crazee Skrevet 25. november 2003 #2 Skrevet 25. november 2003 Eg ville prøvd å gjort noko med den du har først - kjolen treng ikkje bli knallraud. Prøv å lata det bli eit raudleg lillaskjer i den i staden, som om ho sit under eit lilla lys. Og eventuelle kvite "skinn"kantar vil då få ein lys lys lilla farge. I same stil som eg gjorde med manji si hue.
Crazee Skrevet 26. november 2003 #3 Skrevet 26. november 2003 Eller litt meir "rett på sak" - noko slik som dette...
Gjest Donna Skrevet 26. november 2003 #6 Skrevet 26. november 2003 :D :D Jeg er så imponert ! Hvordan greier dere dette da??? De var jo kjempefine ! Så gøy å kunne få til slike ting da !!! :D Takk begge to !! Går det an å få den med rød kjole i grønn bakgrunn? Rød nissedrakt var pent men det lilla ødela liksom litt.
Gjest Donna Skrevet 27. november 2003 #8 Skrevet 27. november 2003 JAAAAA ! Aldeles nydelig ! Min første juleavatar !! Så snillt av deg å hjelpe meg Crazee!!! Bøyer meg i støvet !
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå