AnonymBruker Skrevet 20. august 2011 #1 Skrevet 20. august 2011 ditt liv, de dagene du ikke har vært med han. Jeg har noe på gang med en mann. Men stusser stadig på om han liker meg virkelig eller om det rett og slett er beghærhet etter mitt utseende og sex. F.eks i går var jeg ute, og han har ikke en gang spurt hvordan jeg hadde det. Når han var ute engang satt jeg "nervevrak" hjemme og lurte på hva han gjorde ol. Eneste han spurte meg var, "hadde du det fint?" Og det var det. Merker også at han ofte glemmer ting jeg har sagt, som f.eks at jeg skal jobbe den og den dagen. Burde varsellampene lyse eller?
AnonymBruker Skrevet 20. august 2011 #2 Skrevet 20. august 2011 F.eks i går var jeg ute, og han har ikke en gang spurt hvordan jeg hadde det. Når han var ute engang satt jeg "nervevrak" hjemme og lurte på hva han gjorde ol. Eneste han spurte meg var, "hadde du det fint?" Og det var det. Merker også at han ofte glemmer ting jeg har sagt, som f.eks at jeg skal jobbe den og den dagen. Burde varsellampene lyse eller? Hvis du blir nervevrak når han er ute så er det vel nesten heller hans varsellamper som bør lyse? Og han har jo faktisk spurt deg hvordan du hadde det? 1
Cathrine88 Skrevet 20. august 2011 #3 Skrevet 20. august 2011 (endret) "Hadde du det fint?" er jo å spørre hvordan du hadde det. Jeg skjønner ikke helt hvorfor du var "nervevrak" den gangen han var ute heller, var du redd for at han skulle bli med noen andre hjem? At en person ikke er hysterisk og sjalu betyr ikke at han ikke bryr seg eller at han bare er ute etter sex. Det betyr bare at han ikke er av den sjalu typen. Positivt, spør du meg. Endret 20. august 2011 av Cathrine88 1
AnonymBruker Skrevet 20. august 2011 #4 Skrevet 20. august 2011 "Hadde du det fint?" er jo å spørre hvordan du hadde det. Jeg skjønner ikke helt hvorfor du var "nervevrak" den gangen han var ute heller, var du redd for at han skulle bli med noen andre hjem? At en person ikke er hysterisk og sjalu betyr ikke at han ikke bryr seg eller at han bare er ute etter sex. Det betyr bare at han ikke er av den sjalu typen. Positivt, spør du meg. TS her Jeg var vel ikke akkurat nervevrak, men tenkte på han en del da. Når man er forelsket så blir man jo litt slik at man undrer på hva den andre parten gjør ol. Jeg måtte faktisk spørre han etter en stund i telefonen: Skal du ikke spørre hvordan jeg hadde det igår? Og han bare: ehh.. joda.. var det fint? Jeg tenker at om man virkelig er interessert i en person så vil man ofte vite "mest mulig" også? Han spurte verken hvem jeg var med, om jeg ble full, om jeg var på narch eller når jeg kom hjem. Men så spurte han plutselig: Jeg vil ut i dag, skal du bli med? Og da ble jeg litt satt ut for jeg har hele denne uken sagt at jeg skal jobbe natt denne helgen, noe han har sagt blir kjedelig, men det hadde han tydeligvis glemt. Vis litt mer interesse for mitt liv da!
Gjest NozMonster Skrevet 20. august 2011 #5 Skrevet 20. august 2011 imotsetning til de andre svarene her, så forstår jeg deg veeldig godt! jeg hadde også blitt lei meg om han ikke "spurte meg ut".. følt at han ikke brydde seg om livet mitt.. jeg har ingen råd å komme med, for det blir litt vanskelig når jeg ikke aner hva slags type han er, men det må så absolutt ikke bety at du trenger å være mistenksom!! kanskje han bare regner med at han kan stole på deg? 1
Steinar40 Skrevet 21. august 2011 #6 Skrevet 21. august 2011 ditt liv, de dagene du ikke har vært med han. Jeg har noe på gang med en mann. Men stusser stadig på om han liker meg virkelig eller om det rett og slett er beghærhet etter mitt utseende og sex. F.eks i går var jeg ute, og han har ikke en gang spurt hvordan jeg hadde det. Når han var ute engang satt jeg "nervevrak" hjemme og lurte på hva han gjorde ol. Eneste han spurte meg var, "hadde du det fint?" Og det var det. Merker også at han ofte glemmer ting jeg har sagt, som f.eks at jeg skal jobbe den og den dagen. Burde varsellampene lyse eller? Høres ut som et typisk mannfolk. Så da er jo spørsmålet (ditt) om du er fornøyd med et typisk mannfolk eller ikke? Glem forøvrig ikke at "typisk" betyr det samme som "de fleste". Som igjen betyr at det blir vanskelig å finne noen som ikke er typisk på dette og andre områder.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå