AnonymBruker Skrevet 15. august 2011 #1 Skrevet 15. august 2011 Fangene på fortet starter da altså i kveld, men må innrømme jeg er litt skeptisk. Jeg likte ikke at de hadde to lag med forrige sesong og at det kun var kjendiser med. På reklamen virker det som det er kjendiser med i år å. Nedtur Fangene på fortet var mye bedre før, så vet ikke helt om jeg gidder å se på denne gangen. Eneste positive er at JS ikke er programleder for fangene på fortet denne sesongen. Det hjelper litt. Likte ikke Jenny som programleder. Noen som skal se på?
Air Skrevet 15. august 2011 #3 Skrevet 15. august 2011 De har hvertfall gjort flere endringer så det er likere den gamle versjonen :)Likte det bedre enn forrige sesong!
smalls Skrevet 15. august 2011 #4 Skrevet 15. august 2011 De har hvertfall gjort flere endringer så det er likere den gamle versjonen :)Likte det bedre enn forrige sesong! Enig.
AnonymBruker Skrevet 18. august 2011 #5 Skrevet 18. august 2011 Herlig, jeg fikk litt av den gode gamle Fangene på fortet-følelsen tilbake etter endringene de har gjort. Men må si det er litt dumt at de sender det hver dag, hadde heller sett at de hadde dradd det ut litt.
mia83 Skrevet 18. august 2011 #6 Skrevet 18. august 2011 Glad at Jenny Skavlan er borte iallefall! Fysj! Jeg synes også de kunne dratt det ut litt. Sendt det en gang i uka kanskje.
AnonymBruker Skrevet 18. august 2011 #7 Skrevet 18. august 2011 Jeg syns det er håpløst. Er jo bare de samme øvelsene hele tiden. Og de samme lagene mot hverandre (turnering-greier?).
Mamaloco Skrevet 21. august 2011 #9 Skrevet 21. august 2011 Synes det var litt artigere denne gangen enn forrige sesong, på grunn av de små endringene de har gjort. MEN; det blir ikke skikkelig Fangene på fortet før Vismannen i tårnet er tilbake Og kjempebra at Henriette Lien har tatt over for Jenny, Henriette er dødskul Mye flinkere er hun også.
AnonymBruker Skrevet 25. august 2011 #10 Skrevet 25. august 2011 Er det bare meg, eller er den høyeste av de kortvokste jævlig pen? 1
Lillemeg25 Skrevet 26. august 2011 #11 Skrevet 26. august 2011 Er det bare meg, eller er den høyeste av de kortvokste jævlig pen? Han ser ikke så verst ut :gjeiper:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå