Gjest Ann Tall Skrevet 15. august 2011 #1 Skrevet 15. august 2011 Jeg har rundet 30, og har 5-6 sexpartnere bak meg. Alle var ONS, bortsett fra en som jeg har hatt et kort, useriøst forhold til. Hadde du blitt redd for meg, når jeg ellers er søt, pen, ordentelig, velstelt og intelligent?
Gjest Ann Tall Skrevet 15. august 2011 #2 Skrevet 15. august 2011 skulle stå hadde i 2.setning, ikke har ...
FantasDick Skrevet 15. august 2011 #3 Skrevet 15. august 2011 Seriøst; over halvveis til 60 år og hatt 5-6 (husker du ikke? ) partnere, og du lurer på om det er mange? Kos deg! 2
Gjest Ann Tall Skrevet 15. august 2011 #4 Skrevet 15. august 2011 Hehe, nei, jeg husker de ikke engang jeg husker kun det useriøse forholdet mitt Kan jeg virkelig forsette å kose meg? Jeg vil så gjerne slå meg tilro, men menn er så kravstore på dette med antall sexpartnere, så jeg bør vel ikke ha flere ONS nå?
Daniel84 Skrevet 15. august 2011 #5 Skrevet 15. august 2011 Kos deg. Din framtidlige partner har ingenting med hvor mange du har hatt sex md før han alikevel. Om du trives med å ha ONS så bare ha det 1
Gjest Katten. Skrevet 15. august 2011 #6 Skrevet 15. august 2011 For min del er det faktisk for få partnere i den alderen. 2
Gjest rita Skrevet 15. august 2011 #7 Skrevet 15. august 2011 For min del er det faktisk for få partnere i den alderen. Med mindre man har hatt noen lengre forhold over flere år.
AnonymBruker Skrevet 15. august 2011 #8 Skrevet 15. august 2011 Ville heller tenkt uerfaren siden du ikke har noen forhold bak deg.
tøydokka Skrevet 15. august 2011 #10 Skrevet 15. august 2011 viss en mann blir skremt av 5-6 eks- sexpartnere, så vil du ikke ha han likevel.. ærlig talt! 1
Gjest Maneater? Skrevet 15. august 2011 #11 Skrevet 15. august 2011 Det er virkelig ikke mange. Om en hadde blitt skremt av det, ville jeg ikke hatt han uansett :gjeiper:
meca Skrevet 15. august 2011 #12 Skrevet 15. august 2011 Jeg er ikke engang fylt 22, og har slått deg på antallet, til tross for at jeg har vært i to forhold på tilsammen 5 år. Jeg føler meg ikke uattraktiv på sjekkemarkedet av den grunn, så tror nok ikke du har noe som helst å bekymre deg for Som noen sier, ville jeg heller tenkt at du var uerfaren enn at du har hatt for mange partnere.
Gjest Gjest Skrevet 15. august 2011 #13 Skrevet 15. august 2011 Husk det jenter: dere må ikke ligge med noen bare for å være snill med gutten, ligger han ikke med deg så ligger han med andre. Mannen skal være veldig forelsket for å ville vente på jenta. De fleste menn driter i jenta og er kun ute etter en ting. Vil dere jenter synke så lavt? Si nei til tilfeldig sex, dere blir bare såret.
Gjest Andrea Skrevet 15. august 2011 #14 Skrevet 15. august 2011 Som noen sier, ville jeg heller tenkt at du var uerfaren enn at du har hatt for mange partnere. Hvorfor skal en kvinne som har hatt sex 20 ganger i sitt liv med 20 forskjellige ONS være bedre i senga enn ei som har hatt sex 2000 ganger med sine 5 forskjellige partnere? Antall ONS har ingenting å si hvor gode noen er i senga. TS, du kan ha så mange ONS som du vil, men de fleste menn synes at det er negativt/off-turn med en kjæreste som har pult et helt fotball lag. 1
Gjest Andrea Skrevet 15. august 2011 #15 Skrevet 15. august 2011 Hvorfor skal en kvinne som har hatt sex 20 ganger i sitt liv med 20 forskjellige ONS være bedre i senga enn ei som har hatt sex 2000 ganger med sine 5 forskjellige partnere? Antall ONS har ingenting å si hvor gode noen er i senga. Må bare si at jeg leste feil og trodde at TS hadde 5-6 kjærester hun hadde hatt sex med, ikke ONS. Men skaff deg heller en knullekompis, så trenger du ikke å bekymre deg for hvor mange sex partnere du har hatt
Kruskakli Skrevet 15. august 2011 #16 Skrevet 15. august 2011 Så lenge du ikke syns det er for mange selv skal du bare kose deg. Det er mitt livsmotto
kristian82 Skrevet 15. august 2011 #17 Skrevet 15. august 2011 Jeg har rundet 30, og har 5-6 sexpartnere bak meg. Alle var ONS, bortsett fra en som jeg har hatt et kort, useriøst forhold til. Hadde du blitt redd for meg, når jeg ellers er søt, pen, ordentelig, velstelt og intelligent? Nei.
Cathrine88 Skrevet 15. august 2011 #18 Skrevet 15. august 2011 Husk det jenter: dere må ikke ligge med noen bare for å være snill med gutten, ligger han ikke med deg så ligger han med andre. Mannen skal være veldig forelsket for å ville vente på jenta. De fleste menn driter i jenta og er kun ute etter en ting. Vil dere jenter synke så lavt? Si nei til tilfeldig sex, dere blir bare såret. Hvor har noen nevnt å ha sex for å være snill med gutten? Det høres ikke for mye ut, nei.
Knirke Skrevet 15. august 2011 #19 Skrevet 15. august 2011 Vel.. jeg er yngre en deg og kan trygt tredoble partner-antallet ditt. Og jeg synes i grunn jeg kunne hatt mange flere uten å ta skade av det
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå