Gjest Stranger Skrevet 14. august 2011 #1 Skrevet 14. august 2011 Den forrige ONSen jeg hadde var en kjekk og hyggelig fyr og jeg er glad i sex, så da han på morningen tok initiativ til en ny runde i halmen var jeg helt med på det. Vi holdt på en liten stund, før han plutselig flytter meg vekk og avbryter hele greia. Først tenkte jeg at han kom på det manglende kondomet, men det var det ikke, han avsluttet rett og slett. Ikke merket jeg at han kom heller. Så da lå jeg der da og måtte jo bare si rett ut at "du kan jo ikke bare slutte sånn!?", men det fikk jeg ikke noe svar på. Hadde han vært skikkelig avvisende hadde jeg kanskje forstått det, men det var på hans initiativ og etter den bråe avslutningen drev han fortsatt på og strøk meg på kinnet og sånn og snek seg til og med til et lite buss på skulderen min. Jeg skjønner ikke greia! Hjælp!
Gjest Gjest Skrevet 14. august 2011 #2 Skrevet 14. august 2011 kanskej han har dame? kanskje han fikk prestasjonsangst?
AnonymBruker Skrevet 14. august 2011 #3 Skrevet 14. august 2011 Det manglende kondomet.. ONS.. Herregud. Pass på deg selv. 2
Gjest Stranger Skrevet 14. august 2011 #4 Skrevet 14. august 2011 Yes, det var en stor feil å glemme kondom, det er sant. Men det er litt sent å gjøre noe med nå, annet enn å være nøye med det neste gang ( hvilket jeg pleier å være ) Prestasjonsangst midt i akten da! Sånn helt plutselig :PJjaja, det er jo mulig.
AnonymBruker Skrevet 14. august 2011 #5 Skrevet 14. august 2011 Kanskje han var fyllasjuk, blei kvalm av alle bevegelsene, og stoppet før han spydde på deg? :D 2
edderkoppdame Skrevet 15. august 2011 #6 Skrevet 15. august 2011 Når jeg og kjæresten har dagen-derpå-sex hender det at vi avslutter før vi er ferdige. Grunnen er aktiviteten dagen derpå lett fører til hodepine og/eller at kvalmen kommer. Ikke usannsynlig at kavaleren din følte det slik og at han ikke hadde lyst til å si noe om det siden han han var redd du ville skrive til KG om at du var så fortvilet fordi partneren ble kvalm av å ha sex med deg. Regner med at siden du hadde en ONS at det var alkohol inne i bildet og en liten bakrus ikke er heeelt usannsynlig? En annen plausibel forklaring er at han ikke ville pule uten kondom.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå