Gå til innhold

Lakkere kjøkkenskap


Anbefalte innlegg

Skrevet

Pusser opp et hus fra 50 - tallet, og har lyst til å få omlakkert kjøkkenskapene i stedet for å kaste dem ut og sette inn et annet.

Alle skap og dørene er i solidt treverk (og de er ENORME).

Lurer på om noen har erfaringer å dele? Og hva dere har betalt for å få det gjort? (Skal ikke engang tenke på å gjøre det selv, det ville aldri bli særlig fint tror jeg....)

Benkeplaten har "belegg" som lett lar seg løsne, og under fant jeg en kraftig treplate. Tenkte å pusse den og lakke den.

Håper noen vil dele erfaringer med meg før jeg går videre :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ring til en billakkerer og hør, prisene varierer litt etter hvor mange flater som skal lakkes. Har du en videregåendeskole i nærheten med TIP-linje/billakkerer/møbelfag så kan du også høre der om og hvor mye de skal ha for lakkingen. Det tar gjerne et par uker ekstra, men om man er litt gnien så. ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...