HvittHus Skrevet 10. august 2011 #1 Skrevet 10. august 2011 Er det noen som kan anbefale en dyktig frisør i Hønefoss. Har klippet meg hos mange, men finner ikke den rette for mitt hår. Den eneste jeg har klippet meg hos, som jeg var 100% fornøyd med, jobber ombord på Kielfergen, og det blir litt i drøyeste laget å ta båt hver annen måned for en klipp. Glad for alle svar jeg kan få.
HvittHus Skrevet 10. august 2011 Forfatter #3 Skrevet 10. august 2011 Mange flinke folk på Femina Der har jeg desverre dårlig erfaring, og det er dyrt der. Så ser etter andre alternativer i Hønefoss. Takk for forslag.
AnonymBruker Skrevet 12. august 2011 #4 Skrevet 12. august 2011 Jeg er veldig fornøyd med Cebrina på Jevnaker. Har de ikke en Cebrina i Hønefoss også? Mer fornøyd med cebrina enn når jeg har klippet meg på svindyre salonger i Oslo.
Hette Skrevet 30. august 2011 #5 Skrevet 30. august 2011 jeg kan anbefalle på hengende håret i Hønegata ;-)
AnonymBruker Skrevet 30. august 2011 #6 Skrevet 30. august 2011 jeg kan anbefalle på hengende håret i Hønegata ;-) Enig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå