Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! I dag hadde jeg strimlet svinekjøtt og ris til middag. Ble ca halvparten igjen av begge deler, omtrent 150 gram svinekjøtt. Er det sunt å spise dette til kvelds istedenfor f.eks knekkebrød? Jeg er bare oppe i 1000 kcal så langt av dagen, så har en del å gå på. Eller er det usunt å ha middag til kvelds?

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Bedre å spare det til lunsj imorgen kanskje. Kan bli litt tungt.

Gjest NozMonster
Skrevet

nææsjda! det er bare å spise det til kvelds :) spis og kos deg! :jepp:

det viktigste og sunneste er å kose seg, og det der hørtes veldig godt ut :)

bon appetit! :spise:

AnonymBruker
Skrevet

Du har vel tenkt å spise det uansett? Det har veldig lite å si om du spiser det måltidet til kvelds og spiser noe annet i morgen enn om du gjør det omvendt.

Skrevet

Ja, planen var å spise det uansett. Lurer bare på om det er lurt å ta det i morgen istedet, eller om det ikke har noe som helst å si :)

AnonymBruker
Skrevet

Ja, planen var å spise det uansett. Lurer bare på om det er lurt å ta det i morgen istedet, eller om det ikke har noe som helst å si :)

Sånne små ting har ikke noe å si :) Eneste er at om du spiser mye rett før du legger deg, kommer ikke kroppen i gang med forbrenningen. Da vil du kunne legge på deg mer, hvis du i tillegg spiser en stor frokost. Det er først når det er i tillegg til eller sammen med andre matvaner det blir sunt eller usunt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...