Gjest Jente24 Skrevet 30. juli 2011 #1 Skrevet 30. juli 2011 Hei. Jeg har hittil bare hatt en dildo i vanlig str, 13 cm i omkrets rett under hodet, der skaftet starter. Ønsker å bestille en på nett, denne gangen en stor sak som fyller meg til randen. Aldri prøvd noe større enn den jeg har nå, men vet at det skal gå.. Har noen anbefalinger? Er jo de som er 15 cm i omkrets, de som er 16 cm i omkrets og fant en som var 23 i omkrets (7,5 i diameter i følge erotikknett!?). Usikker på HVOR MYE større jeg skal gå. Kjedelig å bruke penger på noe man ikke klarer å bruke?
spinnwild Skrevet 30. juli 2011 #2 Skrevet 30. juli 2011 Gå gradvis oppover istedet for å begynne med det største. Finn en som du synes ser bra ut, og som er litt større enn forrige dildo, også kan du kjøpe en enda større senere om du vil ha det. Er jo uansett greit å ha dildoer i ulike størrelser tilgjengelig
Gjest Jente24 Skrevet 30. juli 2011 #3 Skrevet 30. juli 2011 Er 5,5 i diameter ekstremt? Dvs 17 cm i omkrets.:/
Gjest Gjest Skrevet 30. juli 2011 #4 Skrevet 30. juli 2011 Er 5,5 i diameter ekstremt? Dvs 17 cm i omkrets.:/ Ekstremt, og ekstremt. Det kommer vel an på hva man liker selv? Og kanskje hardheten på dildoen. Jeg er kanskje ikke den rett til å uttale meg, men kjæresten min har en dildo som er ca 17 cm i omkrets og ca 24 cm lengde. Den er naturtro (kopi av pornostjernes penis eller hva det stod på pakka) og den ligner en vanlig penis i hardhet, og hvordan den "gir" etter. Denne fyller henne helt opp og hun digger denne. Hun har hatt tidligere dildoer av glass, altså helt hardt, men de har vært tynnere. Nettopp fordi glass ikke gir etter. Men nå er det naturtro som gjelder for henne. 1
spinnwild Skrevet 30. juli 2011 #6 Skrevet 30. juli 2011 Hvis du sliter med å "se" størrelsen fra tallene som gis, så kan du tegne opp en sirkel med rette diameter og rulle et ark så det passer loddrett på sirkelbuen du tegnet. Da ser man lettere hvor stor den er. Hvor mye som er for stort, er noe du bare må prøve deg fram til.
Gjest Bjørn82 Skrevet 30. juli 2011 #7 Skrevet 30. juli 2011 Hvis du kjøper en kvalitetsdildo så er den ofte sånn som nevnt over naturtro. Sies at det kan være en avstøpning eller noe sånt. Kona har noen dildoer noen billigdildoer som er helt harde og en litt dyrere naturtro dildo. Den naturtro er det en stund siden hun kjøpte og hun tenkte akkurat som deg, at hun ville ha en som det var litt størrelse på. En av de andre harde plastikk dildoene hennes er ganske stor. 20-22cm lang og 15-16 i dia. Den bruker hun ikke, fordi den er for hard og "vond". Den naturtro er faktisk litt tykkere enn den harde men den bruker hun og liker den veldig godt. Så du kan nok gå opp i størrelse på en naturtro.
Gjest Eurodice Skrevet 30. juli 2011 #8 Skrevet 30. juli 2011 Hvis du kjøper en kvalitetsdildo så er den ofte sånn som nevnt over naturtro. Sies at det kan være en avstøpning eller noe sånt. Kona har noen dildoer noen billigdildoer som er helt harde og en litt dyrere naturtro dildo. Den naturtro er det en stund siden hun kjøpte og hun tenkte akkurat som deg, at hun ville ha en som det var litt størrelse på. En av de andre harde plastikk dildoene hennes er ganske stor. 20-22cm lang og 15-16 i dia. Den bruker hun ikke, fordi den er for hard og "vond". Den naturtro er faktisk litt tykkere enn den harde men den bruker hun og liker den veldig godt. Så du kan nok gå opp i størrelse på en naturtro. Du mener vel omkrets, tenker jeg. 1
Gjest Bjørn82 Skrevet 30. juli 2011 #9 Skrevet 30. juli 2011 Du mener vel omkrets, tenker jeg. Ja det får jeg håpe.. Ellers må jeg vel til med låret neste gang....
Gjest Eurodice Skrevet 30. juli 2011 #10 Skrevet 30. juli 2011 Ja det får jeg håpe.. Ellers må jeg vel til med låret neste gang.... Verdens største dildo .
Gjest Bjørn82 Skrevet 30. juli 2011 #11 Skrevet 30. juli 2011 Verdens største dildo . hahaha.. ja jeg tenkte ikke over det mens jeg skrev, ble mer etterpå å ha sett din kommentar jeg forstå hvor enormt det ble hahaha..
Gjest kk Skrevet 30. juli 2011 #12 Skrevet 30. juli 2011 Det finnes oppblåsbare dildoer også. Just sayin....
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå