badbee Skrevet 27. juli 2011 #1 Skrevet 27. juli 2011 Hei, jeg har akkurat bestilt flybilletter til Kroatia med Norwegian, men nå er jeg litt forvirra over hvordan det funker.. Jeg har fått en reisebekreftelse av de på mail men den er jo på norsk så jeg kan jo ikke akkurat ta med den til resepsjonen i Kroatia? Jeg har ikke mottatt noen bekreftelser på engelsk som jeg f.eks kan printe ut og ta med så jeg skjønner ikke helt hva man gjør.. er det ikke nødvendig å vise noen dokumenter ved innsjekking? tusen takk for all hjelp
Fluffe Skrevet 27. juli 2011 #2 Skrevet 27. juli 2011 Hei, jeg har akkurat bestilt flybilletter til Kroatia med Norwegian, men nå er jeg litt forvirra over hvordan det funker.. Jeg har fått en reisebekreftelse av de på mail men den er jo på norsk så jeg kan jo ikke akkurat ta med den til resepsjonen i Kroatia? Jeg har ikke mottatt noen bekreftelser på engelsk som jeg f.eks kan printe ut og ta med så jeg skjønner ikke helt hva man gjør.. er det ikke nødvendig å vise noen dokumenter ved innsjekking? tusen takk for all hjelp Er det ikke en strekkode på arket?
iskaffe Skrevet 27. juli 2011 #3 Skrevet 27. juli 2011 Det går helt fint. Har tatt med norske reisedokumenter til Italia mange ganger. De har som regel en egen Norwegian-skranke så de er sikkert vant til norske dokumenter.
Cookiemonster Skrevet 27. juli 2011 #5 Skrevet 27. juli 2011 Bekreftelsen inneholder en kode med bokstaver og tall som er reservasjonsnr ditt, det er nok info
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå