Gå til innhold

Finnes det en forening for oss velutstyrte?


Fremhevede innlegg

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jepp, her

  • Liker 7
Skrevet

Det er besynderlig hvor mange gjestepostere med enorme peniser som forviller seg inn hit, i stedet for å imponere kvinner de treffer i virkeligheten....

Det finnes vel (Gud forby!) ikke menn som lyver om størrelsen?

TS: ta en kikk på pornofilmene du har på PC'en din, og sammenlign de penisene du ser der med din egen. Visste du at de fleste menn i den branchen har størrelse litt under gjennomsnittet? Hvordan kommer du ut?

Eller misforstår jeg? Har du kanskje verdens største testikler? Eller har du bare mye utstyr liggende og slenge rundt i huset, et fint strykejern, og en vidunderlig espressomaskin, kanskje?

  • Liker 2
Skrevet (endret)

Slettet, ufrivillig dobbelposting.

Endret av Giacomo_P
Skrevet

Jeg er bare nysgjerrig: Hva gjør man i en eventuell forening for velutstyrte? Hva er foreningens mål? Hvorfor har man bruk for å være med i en forening som velutstyrt?

  • Liker 1
Skrevet

Jeg er bare nysgjerrig: Hva gjør man i en eventuell forening for velutstyrte? Hva er foreningens mål? Hvorfor har man bruk for å være med i en forening som velutstyrt?

Jeg vet ikke helt, men jeg tror det har noe med loddsnor og vaterpass og tommestokker å gjøre.....?

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Trådstarter er ikke velutstyrt. Om han var velutstyrt så ville ikke denne tråden eksistere. Han hadde vært for opptatt med å jobbe for å vinne en nobelpris.

  • Liker 1
Gjest Bjørn
Skrevet (endret)

Forening?

Neppe, men vi var noen kompiser i tenåra, som var litt vel kåte,

og hadde vel ikke helt peil på damer ennå.

Ble litt video med måling av både lengde og omkrets.

Litt måling av lengde på sprut, men ikke så vitenskaplig som her:

//xxxbunker.com/1575865

Endret av Kråkesaks
  • Liker 1
Skrevet

Liker at mange velutstyrte sliter med forpliktelsesangst, av den enkle grunn at mange jenter bare bruker de for å få en erfaring med stor penis. Og de aller fleste uttrykker at det er lite praktisk, og ofte vondt. Men igjen finnes det noen jenter og kvinner som elsker store peniser da, men de er færre enn antall jenter og kvinner som foretrekker en penis rundt 16-17 cm.

Hvor er foreningen for oss med normalt uttstyr?

-Domino

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...