Arwen Skrevet 20. november 2003 #1 Skrevet 20. november 2003 Har akkurat gitt den en ny sjanse etter at så mange her inne har rost den opp i skyene. Synes fortsatt ikke den er koselig eller fin. Er det bare meg?
Gjest India Gyllenhaal Skrevet 20. november 2003 #2 Skrevet 20. november 2003 Hey, den er jo nydelig... :D Hvorfor liker du den ikke. Tror du at alle innbyggerne i Halloween Town er onde? Det er bare Oogie Boogie som er ond, de andre er snille som bare det
Tigerlily Skrevet 20. november 2003 #3 Skrevet 20. november 2003 ja jeg syns den er kjempebra, har akkurat kjøpt extended version på dvd... du er nok bare rar neida, jeg har noen venner som absolutt ikke syns noe om den, greit for meg det. smaken er som baken, delt i to.
chimp Skrevet 20. november 2003 #4 Skrevet 20. november 2003 Har akkurat gitt den en ny sjanse etter at så mange her inne har rost den opp i skyene. Synes fortsatt ikke den er koselig eller fin. Er det bare meg? Den gir seg ikke ut for å være koselig eller fin, så hvis det er det man forventer, blir man skuffet! Den er veldig spes og rar og kul og morsom og litt fæl syns jeg..........Herlig med andre ord! Annerledes enn alle søte julefortellinger, og de har man da evig nok av.........
Gjest India Gyllenhaal Skrevet 20. november 2003 #5 Skrevet 20. november 2003 This might be the last time you hear the Boogie song... oooooooooooaooowwwwww wææææææææ
Gjest India Gyllenhaal Skrevet 20. november 2003 #6 Skrevet 20. november 2003 du er nok bare rar Jepp, du er rar! Du er en avviker og ett utskudd. I natt blir du vekket av en mobb med fakler og høygafler :blunke:
Arwen Skrevet 20. november 2003 Forfatter #7 Skrevet 20. november 2003 Nei, jeg tror ikke at de er onde. Men det er så mange her som har sagt at den er sååååå koselig +++ Da tenkte jeg å gi den en sjanse til. Liker nok rett og slett ikke filmen. (Er rar ja, så det var vel egentlig ingen overraskelse )
Arwen Skrevet 20. november 2003 Forfatter #8 Skrevet 20. november 2003 Jepp, du er rar! Du er en avviker og ett utskudd. I natt blir du vekket av en mobb med fakler og høygafler :blunke: :hår:
m_h Skrevet 20. november 2003 #9 Skrevet 20. november 2003 Har faktisk aldri sett denne filem som alle snakker om :oops: Er det med Drew barrymore?Eller er jeg helt på jordet her..
m_h Skrevet 20. november 2003 #11 Skrevet 20. november 2003 Ok..Animasjon er kjekt! :D Men den jeg mener med Drew barrymore,noen som vet hva den heter? Hun var en ung jente,som var ute for en bilulykke,og havnet i en fantasiverden..jeg svaner den filmen,den gjekk på tv for noen år siden,og jeg likte den så godt,men vet ikke hva den heter..
Lemonade Skrevet 20. november 2003 #12 Skrevet 20. november 2003 En vakker film! På tide å se den igjen snart kjenner jeg..
Gjest India Gyllenhaal Skrevet 20. november 2003 #13 Skrevet 20. november 2003 Her kan du lese om filmen m_h.
m_h Skrevet 20. november 2003 #14 Skrevet 20. november 2003 Det skal jeg gjøre,må få sett den før jul en gang tenker jeg.. :D
Hildegard Skrevet 20. november 2003 #15 Skrevet 20. november 2003 Nei, du er ikke rar. Jeg synes heller den ikke er noe å skrive hjem om. Flott laget, for all del! Men de syyyynger og syyyynger og syyyyynger :o.
mellom Skrevet 20. november 2003 #16 Skrevet 20. november 2003 koselig er den ikke - ikke på varmtøffelvarmsjokolademegryanmåten i alle fall. vakker er den - fin - annerledes og litt rå på den varme måten kanskje?
Catzy Skrevet 20. november 2003 #17 Skrevet 20. november 2003 Nei' date=' du er ikke rar. Jeg synes heller den ikke er noe å skrive hjem om. Flott laget, for all del! Men de syyyynger og syyyynger og syyyyynger :o.[/quote'] Det kan kanskje komme av at det er en musikal. Det er litt som å gå på "Evita" og bli overrasket over at Madonna spiller hovedrollen, og at det er masse sang og ingen politikk.... Catzy
Arwen Skrevet 20. november 2003 Forfatter #18 Skrevet 20. november 2003 Vi ble også overrasket første gang over sangen - ante ikke at det var en musikal nemlig
Gjest Tex Skrevet 21. november 2003 #19 Skrevet 21. november 2003 Og jeg som har lovet hun-der-som-vi-ikke-får-snakke-om å se den nå til jul.... Men animasjonsfilm ? og høygafler og små busemenn?? Spørs om jeg ikke revurderer.... Husker jo godt avataren til hun-ubenevnelige.... Arwen, skal du og jeg se Santa Claus istedet??? :D
Glitterchick Skrevet 21. november 2003 #20 Skrevet 21. november 2003 Nightmare before Christmas er jo bare genial! Og jeg må innrømme at jeg personlig syns den er ganske koselig. Men så liker jeg halloween bedre enn jul egentlig, og fikk Jack Skellington-hodeskallelykter i Valentines-presang av kjærsten, så min oppfatning av koselig er nok litt på siden av andres.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå