Tears.of.the.Sun Skrevet 17. juli 2011 #3 Skrevet 17. juli 2011 Ingenting? Det er ikke sunt å gå rundt å bekymre seg heletiden Som regel er de tingene man bekymrer seg for helt uskyldige også.
Gjest Girly92 Skrevet 17. juli 2011 #4 Skrevet 17. juli 2011 P-staven. Fikk mensen idag, og er livredd jeg skal bli en av de som får lengre mens av det og at det blir lite kos på meg og den stakkars kjæresten som kommer hjem fra ferie om noen dager. Og hjelp, jeg reiser i militæret om en uke
AnonymBruker Skrevet 17. juli 2011 #5 Skrevet 17. juli 2011 For ørene mine.. Jeg har kraftig tinnitus og har vært utsatt for mye høy lyd de siste dagene (uforskyldt), og nå er jeg redd for at tinnitus skal bli enda verre.. Ingen lett ting å leve med.
kissmequick Skrevet 17. juli 2011 #6 Skrevet 17. juli 2011 At jeg ikke rekker flyet. Sitter bom fast i kø på E18.
AnonymBruker Skrevet 17. juli 2011 #7 Skrevet 17. juli 2011 For om gårdagens flotte soldag er den eneste vi får i juli. Den første dagen uten regn så langt i juli, og i dag er regnet tilbake. Bekymret for ferieværet for å si det slik..
Paine Skrevet 17. juli 2011 #10 Skrevet 17. juli 2011 At jeg aldri skal klare å trives i en jobb og få en fast stilling, sånn at samboeren og jeg kan få lån og bygge huset vi drømmer om. Alt står og faller på meg.
Coffee1234 Skrevet 17. juli 2011 Forfatter #12 Skrevet 17. juli 2011 Jeg er bekymret for telefonsamtalen jeg må ta i morgen til sjefen, og fortelle hvorfor jeg ikke kom på jobb på fredag, eller torsdag. Jeg tror det blir godt å fortelle ting ærlig om hva som skjedde, men likevel gruer jeg meg litt.
Gjest Raindrops Skrevet 17. juli 2011 #13 Skrevet 17. juli 2011 Jeg er bekymret for at jeg skal si opp jobben min om en uke, først og fremst fordi jeg vet at sjefen min er en sur kjerring som kommer til å ta det veldig personlig. Jeg er bekymret fordi jeg vet at hun kommer til å gi meg elendige referanser, selv om jeg er den beste ansatte hun har, fordi jeg slutter 3-4 mnd etter at jeg begynte. Jeg er bekymret for at hun kommer til å insistere på at oppsigelsestiden er på 1 mnd, selv om den er på to uker. Jeg er bekymret for at de to ukene kommer til å bli et helvete, og jeg er bekymret for at hun ikke kommer til å gi meg den ene frihelgen jeg trenger den uka jeg sier opp, bare for å være vrang.
AnonymBruker Skrevet 17. juli 2011 #14 Skrevet 17. juli 2011 Jeg er litt bekymret at det kommer til å regne imorgen å. Er invitert på en stor grillfest hos en kompis av meg, så får krysse fingrene.
Gjest Katee Skrevet 17. juli 2011 #15 Skrevet 17. juli 2011 Jobb. At jeg aldri kommer til å finne en ny jobb der jeg trives, og om jeg finner en ny jobb så kommer jeg til å bekymre meg over hvordan sjefen håndterer det
kissmequick Skrevet 17. juli 2011 #16 Skrevet 17. juli 2011 Jeg rakk ikke flyet:( En bekymring mindre? Nå bekymrer jeg meg om at jeg har brukt altfor mye penger på å ombooke fly og hotell.
sequin Skrevet 17. juli 2011 #17 Skrevet 17. juli 2011 At jeg viste fingeren til noen som fulgte etter meg rundt i byen natt til lørdag, og at jeg blir anmeldt for rasisme pga det... lite sannsynlig, men det bekymrer meg
lille-lure Skrevet 17. juli 2011 #18 Skrevet 17. juli 2011 at de som skulle flytte inn i leiligheten ikke får brukt get før i morgen fordi det var en regning som ikke var betalt...
spinnwild Skrevet 17. juli 2011 #19 Skrevet 17. juli 2011 Jeg er bekymret for å ikke komme meg opp i rett tid til jobben i morgen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå