Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Hvor vondt gjør dette? Mulig å sammenligne det med noe annet?

Jeg har veldig lyst, men vet ikke heelt om jeg tør pga smerten :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gjorde det første gang i fjord da jeg skulle på ferie med typen for første gang..

Jeg grua meg MAX, å trudde det skulle gjøre grise vondt men var ikke så vondt. Jeg skal gjøre det igjen i år når vi skal på feire.

Men det er jo ikke godt, men ikke vodt heller, man skvetter mest egentlig.

Eneste vonde var når de tok hitler barten som hun kalte den, det er den siste stripa midt på dåsa.. :fnise:

Skrevet

Hvor kan man gjøre det?

Skrevet

Hvor kan man gjøre det?

Hvor man kan vokse?

Hudpleie salonger pleier å gjøre det.. :)

Skrevet

Det er vondest første gangen, og det kommer jo litt an på hvor høy smerteterskel du har også. Behagelig er det ikke, men prøv å slappe av, husk å puste og hjelp til med å dra/holde i huden så går det så fint så.

Skrevet

Har bare gjort det en gang hittil. Og det gjør vondt ja, men ikke så vondt at jeg ikke kunne tatt det igjen! Skulle jeg reist på ferie med typen, så hadde jeg nok gjort det - for da hadde jeg ikke orket stresset med høvelen. Men sånn ellers så barberer jeg meg bare, mest fordi det går fort og fordi det blir litt dyrt for en fattig student som meg å skulle ta brasiliansk voksing hele tiden :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...