Gå til innhold

Internett inntil 20/10 Mbps


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hva betyr 20/10 Mbps? Vet det er hastigheten på internett, men aner ikke om det er mye eller lite, noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Det vil si at du har 20 mbit Mbit nedlasting og 10 mbit Mbit opplasting. Vil tro det er mer enn nok!

Edit; jeg skrev feil.

Endret av Zaphireh
Skrevet

Hvis jeg har regnet riktig vil det ta ca 30 minutter å laste ned en DVD med den farta. Og det er raskt.

AnonymBruker
Skrevet

Takk så mye! :) Er vel nok til bare å lese aviser og slike ting da.

Skrevet

Hvis du bare skal lese aviser og se på youtube hadde jeg kjøpt saktere internett enn det der :) Du hiver bare masse penger ut av vinduet hvis du ikke skal laste ned filmer ol. :)

Skrevet

Ja jøss, du kan lese alle de norske avisene samtidig uten problem med 20/10. Som Surriball sier, hvis du ikke bruker nettet til noe annet enn å sjekke mail og lese aviser så har du ikke behov for 20/10-linje.

AnonymBruker
Skrevet

Det skulle stå mer enn nok ;). Dette er et tilbud på en totalpakke med TV/internett, så greit å vite at jeg får skikkelig hastighet. Bruker nettet stort sett til enkle ting som avislesing og FB etc, men kan jo alltids lære seg og laste ned filmer =)

TS

Skrevet

Jeg har 20 MB linje, og det tar bare ca 20 min å laste ned en film, 10 min eller mindre for en episode av en serie. Streaming fungerer også fint, sånn at du slipper å laste ned, bare ser direkte på nettet. F.eks. www.icefilms.info er en fin side for å se div. serier og filmer(krever at du bruker Chrome, ellers er det styr).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...