Gjest Tim Skrevet 4. juli 2011 #1 Skrevet 4. juli 2011 Jeg satt ved siden av ei dame på bussen i dag og da begynte jeg å tenke at kanskje hadde hun sugd kukk for bare et kvarter siden. Det tror jeg, ihvertfall er det ikke mange dagene siden hun sutt kukk.
Gjest Tim Skrevet 4. juli 2011 #3 Skrevet 4. juli 2011 Hvorfor tror du det? Fordi damer har så mye sex hele tiden. Jeg har inntrykk av at de har mye mer sex en gutta.
Cammis Skrevet 4. juli 2011 #4 Skrevet 4. juli 2011 Fordi damer har så mye sex hele tiden. Jeg har inntrykk av at de har mye mer sex en gutta. Haha men når de har sex, har de jo sex med gutter, så .. Da har begge kjønn sex hele tiden da. Ikke bare damen? 2
Gjest Tim Skrevet 4. juli 2011 #5 Skrevet 4. juli 2011 Haha men når de har sex, har de jo sex med gutter, så .. Da har begge kjønn sex hele tiden da. Ikke bare damen? Joa, jeg bare synes det er så jævlig mye damer som ser kåte ut. Hun hadde sånn sugemunn også, sånn som har sånn form at det ser ut som hun har sutta jævlig mye kukk.
Gjest Tim Skrevet 4. juli 2011 #7 Skrevet 4. juli 2011 Haha Skulle ønske det var deg hun hadde sugd? Ikke på bussen, men jeg fantaserte litt om det da. Liker du å suge?
Cammis Skrevet 4. juli 2011 #8 Skrevet 4. juli 2011 Ikke på bussen, men jeg fantaserte litt om det da. Liker du å suge? Menn altså Jeg liker å suge ja men bare min kjære:) Suger aldri menn jeg ikke sammen med. Ikke til nå hvertfall!
Gjest Tim Skrevet 4. juli 2011 #9 Skrevet 4. juli 2011 Menn altså Jeg liker å suge ja men bare min kjære:) Suger aldri menn jeg ikke sammen med. Ikke til nå hvertfall! Du får kose deg da
Cammis Skrevet 4. juli 2011 #10 Skrevet 4. juli 2011 Du får kose deg da Det skal jeg du også, kanskje du treffer på denne damen igjen utenom bussen
Ziegel Skrevet 4. juli 2011 #11 Skrevet 4. juli 2011 Haha men når de har sex, har de jo sex med gutter, så .. Da har begge kjønn sex hele tiden da. Ikke bare damen? Bare for å være nesevis og kverulere. Det er jo riktig at de har sex med gutter. Men det er som regel de samme guttene som står for det meste. Altså, det er en færre prosentandel av den totale guttepopulasjonen som "får seg noe". La oss si 30% av gutter er de som er kara som får seg et ons (HELT RANDOM TALL DETTE ALTSÅ). Mens for jentene er det da, la oss si 60%. (For det er ganske allmenkjent at det er lettere for jentene). Så det blir altså mer strødd ut jevnt på de fleste i jentegruppa. Mens hos guttegruppa er det gjerne de store "playerne" som står for det meste. 1
Cammis Skrevet 4. juli 2011 #12 Skrevet 4. juli 2011 Bare for å være nesevis og kverulere. Det er jo riktig at de har sex med gutter. Men det er som regel de samme guttene som står for det meste. Altså, det er en færre prosentandel av den totale guttepopulasjonen som "får seg noe". La oss si 30% av gutter er de som er kara som får seg et ons (HELT RANDOM TALL DETTE ALTSÅ). Mens for jentene er det da, la oss si 60%. (For det er ganske allmenkjent at det er lettere for jentene). Så det blir altså mer strødd ut jevnt på de fleste i jentegruppa. Mens hos guttegruppa er det gjerne de store "playerne" som står for det meste. Ahhh ja nå forstår jeg
Gjest TOK Skrevet 4. juli 2011 #13 Skrevet 4. juli 2011 Jeg synes det er mye mer sexy med homser som har sugemunn.
Gjest Tim Skrevet 10. juli 2011 #18 Skrevet 10. juli 2011 Jeg satt ved siden av ei dame på bussen i dag og da begynte jeg å tenke at kanskje hadde hun sugd kukk for bare et kvarter siden. Det tror jeg, ihvertfall er det ikke mange dagene siden hun sutt kukk. Haha satt å leste gjennom noen tråder her. Der de spurte: "svelger du", lite kult å tenke på at de aller fleste damene man møter har svelga sæd. Møtte ei jente i går og da tenkte jeg "svelga sæd" å så for meg bilder. Var full da og sa ikke noe, men jeg begynte å le. JEg vet at den jenta svelger sæd for det har typen hennes sag. Hahaha LOL!! 1
AnonymBruker Skrevet 10. juli 2011 #19 Skrevet 10. juli 2011 Fordi damer har så mye sex hele tiden. Jeg har inntrykk av at de har mye mer sex en gutta. Der betyr jo at det er flere lesber enn hetero hvis din teori stemmer.
Gjest gjest Skrevet 10. juli 2011 #20 Skrevet 10. juli 2011 Der betyr jo at det er flere lesber enn hetero hvis din teori stemmer. Jeg tror det er flere damer som har trekant med en mann. Jeg mener også at det finnes mange gutter som knuller flere jenter. F.eks Runde Rudberg som har knulla 1000 damer, på den annen side er det mange gutter som ikke får seg noe i det hele tatt. Ergo er det flere jenter som er seksuelt aktive.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå