Gjest saya Skrevet 3. juli 2011 #1 Skrevet 3. juli 2011 Har planlagt en liten ferie med fireåringen, og blir en dag på hunderfossen....er det ok for en fireåring? hørte noen sa det var kjedelig der, men det var større unger.....noen som har vært der? Er det ok for en fireåring der?
Gjest Gjest Skrevet 3. juli 2011 #2 Skrevet 3. juli 2011 Spar Hunderfossen, ta Lilleputthammer i stedet! Det passer mye bedre for en fire-åring.
makkapakka Skrevet 3. juli 2011 #3 Skrevet 3. juli 2011 Har planlagt en liten ferie med fireåringen, og blir en dag på hunderfossen....er det ok for en fireåring? hørte noen sa det var kjedelig der, men det var større unger.....noen som har vært der? Er det ok for en fireåring der? Helt supert, var der ifjor med min 5 åring, det gikk akkurat. Trailerlappen, billappen, "rafting", fjernstyrte båter, slo an for min. Lilleputt hammer var faktisk greitt og, selv om det var på grensen til "forlite"
Gjest saya Skrevet 3. juli 2011 #5 Skrevet 3. juli 2011 Takk for svar! Har planer om Lilleputthammer også, så da får vi prøvd begge deler Gleder oss til tur
Mirabella76 Skrevet 3. juli 2011 #6 Skrevet 3. juli 2011 Kor i landet er Lilleputthammer? Er det ein fornøyelsespark som heiter det, eller er det ein del av Hunderfossen familiepark?
Gjest Spinell Skrevet 4. juli 2011 #7 Skrevet 4. juli 2011 Kor i landet er Lilleputthammer? Er det ein fornøyelsespark som heiter det, eller er det ein del av Hunderfossen familiepark? Lilleputthammer er ikke en del av Hunderfossen, men det ligger bare noen få kilometer unna. Ang Hunderfossen: her har også jeg hatt med meg en femåring, og han koste seg veldig. Vil tro at fireåringen får det fint der. Les gjerne noen Asbjørnsen og Moe-eventyr for barnet på forhånd, da både trollet og eventyrslottet jo har folkeeventyrene som gjennomgangstema. Det er selvsagt morsomst hvis en kjenner igjen noen av eventyrene.
Gjest Gjest Skrevet 4. juli 2011 #8 Skrevet 4. juli 2011 Kor i landet er Lilleputthammer? Er det ein fornøyelsespark som heiter det, eller er det ein del av Hunderfossen familiepark? Det ligger i Øyer og er en liten kopi av gågata i Lillehammer. Ikke så spennende spør du meg. Nokså internt.
Ellevill Skrevet 4. juli 2011 #9 Skrevet 4. juli 2011 Jeg har hatt med mine barn til Hunderfossen som fireåringer, og de har hatt det veldig gøy. Det er en veldig fin og koselig familiepark. Ta med grillmat, det er store utegriller tilgjengelig. Vi drar dit hvert år fordi vår reiserute går forbi der, og i år har jeg med en tenåring. Han synes det er gøy der fortsatt.
Susan Sto Helit Skrevet 4. juli 2011 #10 Skrevet 4. juli 2011 Det ligger i Øyer og er en liten kopi av gågata i Lillehammer. Ikke så spennende spør du meg. Nokså internt. De har faktisk mye mer der nå. Karusell, berg og dalbane, biler ungene kan kjøre selv, olatoget og masse mer... Anbefaler å bruke noen dager i øyer området med en 3-4-5-åring! Både Hunderfossen og Lilleputthammer passer fint. Dessuten kan man godt ta en tur i lekeland også. Det ligger vegg i vegg med lilleputthammer. 1
Gjest Gjest Skrevet 5. juli 2011 #11 Skrevet 5. juli 2011 Da datteren min var fire år, synes hun at det var helt topp. Men hun synes at det var litt skummelt med trollene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå