AnonymBruker Skrevet 25. juni 2011 #1 Skrevet 25. juni 2011 Er man nødt til å gå gjennom om gynekologisk undersøkelse etter en voldtekt?
Gjest Jay Skrevet 25. juni 2011 #2 Skrevet 25. juni 2011 Nei, men det er nok anbefalt for å få tak i bevis som DNA og for å dokumentere skader en er blitt påført. Men det kan være lurt å oppsøke voldtektsmottaket uansett, for å få snakke om det.
AnonymBruker Skrevet 25. juni 2011 #3 Skrevet 25. juni 2011 Nei! Man er jo ikke en gang nødt til å fortelle noen om voldtekten, langt mindre snakke med politi og helsepersonell. Det er helt valgfritt.
AnonymBruker Skrevet 25. juni 2011 #4 Skrevet 25. juni 2011 Sjansene for å få tatt drittsekken er mye større om de kan få biologiske spor (DNA) og da må det tas fra deg, og det bla fra underlivet. (de ser etter sæd, hår, hud) Så ikke vaske deg og gå rett til legevakt eller voldektsmottak om det finnes deg hos deg. Man er ikke pliktet til noe som helst. Men å snakke med noen hjelper.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå