Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om det er fler banker enn nordea som har en slik ordning?

Det fungerer på den måten at hver gang du drar kortet så overføres et visst beløp til en annen konto. feks en sparekonto. Man bestemmer selv hvor mye, eller om man kun vil runne opp til nærmeste 10er eller 50lapp..

Liker opplegget, og skulle gjerne benyttet meg av det, men syns det er litt drøyt å bytte bank pga en sånn ting.

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

DnB NOR jobber med å få på plass en lignende ordning.

AnonymBruker
Skrevet

DnB NOR jobber med å få på plass en lignende ordning.

Så bra! Jeg har også savnet en sånn ordning, og har heller ikke orket å skifte bank bare pga det. Jeg har postbanken (kjekt med lange åpningstider og flere muligheter for å få ut kontanter) og de har jo nettopp gått sammen med DnB, så da blir det kanskje mikrospar på meg også. :)

Skrevet

kan jeg feks bare åpne en brukskonto+sparekonto der eller må jeg ha "hele pakka"?

Skrevet

Å håper dette kommer til DNB, jeg har også veldig lyst på dette. Men som dere andre her sier, gidder ikke bytte bank bare pga det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...