AnonymBruker Skrevet 22. juni 2011 #1 Skrevet 22. juni 2011 Er plaget med kviser,men vanligvis så forsvinner de etter kort tid. For en stund siden fikk jeg en kvise i indre øyekrok og den ble aldri moden og var uansett svært vanskelig å klemme.Har ikke hatt kviser i det området siden tenårene så syns det var rart at det dukket opp kviser der igjen nå. Håpet jo at den skulle forsvinne av seg selv,men den ble kun litt redusert i størrelsen. Lurer på hva jeg kan gjøre med den?
Xtra_lilje Skrevet 22. juni 2011 #2 Skrevet 22. juni 2011 Sikker på det er en kvise? Siden det er på øyelokket, kan det være en sti. De forsvinner av seg selv, men kan være litt strie, tar det for lang tid kan du går til legen og få øyedråper.
AnonymBruker Skrevet 22. juni 2011 #3 Skrevet 22. juni 2011 Den er ikke på øyelokket,men rett ved siden av øyet på siden av nesen.
Drømmer om 2 Skrevet 22. juni 2011 #4 Skrevet 22. juni 2011 Den er ikke på øyelokket,men rett ved siden av øyet på siden av nesen. Det høres ut som 1) kvise som er innvortes nesten, som aldri blir gul og aldri kan klemmes ut.. De forsvinner men bruker laaaaang tid! 2) en liten fettkul, de kommer jo her og der og bruker også lang tid på og forsvinne! Dra til en hudpleier og be de se på den, om det er noe de kan gjøre . Lykke til!!
AnonymBruker Skrevet 23. juni 2011 #5 Skrevet 23. juni 2011 Stikk hull på den med en sterilisert nål og klem det ut.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå