Bubble89 Skrevet 14. juni 2011 #1 Skrevet 14. juni 2011 Har sett at det selges på nett. Men finnes det noen butikker man kan kjøpe det i Bergen? Lever lavkarbo å tenkte å bake brød siden det er mye lettere å få i seg om morgenen når man har småtroll i huset som ikke gir meg så god tid til å stå å lage mat.
Meadow Skrevet 14. juni 2011 #2 Skrevet 14. juni 2011 Meny selger Ketolyse bakemiks har jeg sett, men jeg har ikke prøvd det, siden jeg tillater meg 1-2 skiver fedon-brød hver dag.
Bubble89 Skrevet 15. juni 2011 Forfatter #3 Skrevet 15. juni 2011 Tusen takk Da skal jeg se om jeg finner det idag:) Jeg har selv spist en skive med vanlig grovt brød til frokost nå siden jeg ikke har hatt slikt brød.
Gjest Penny88 Skrevet 15. juni 2011 #4 Skrevet 15. juni 2011 Tusen takk Da skal jeg se om jeg finner det idag:) Jeg har selv spist en skive med vanlig grovt brød til frokost nå siden jeg ikke har hatt slikt brød. ketolysemiksen selges også på de fleste helsekostbutikker:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå