Gjest Anonymous Skrevet 12. mai 2002 #1 Skrevet 12. mai 2002 Jeg kjenner mensen smerter nå, men kan det stemme. Jeg venter ikke mens før 23 mai vet vi traff el ,men hva er dette for noe???
Gjest Anonymous Skrevet 13. mai 2002 #2 Skrevet 13. mai 2002 Jeg har det på samme måten! Sluttet med p - pillen for snart en mnd siden, og har vel nettopp hatt eggløsning. Tror det bare er litt baluba jeg..
Gjest Anonymous Skrevet 13. mai 2002 #3 Skrevet 13. mai 2002 Det er mange som kjenner når det befruktede egget fester seg i livmora...kanskje det kan være dette dere kjenner??Hvor mange dager er det siden EL? Hilsen Zafir som ikke orker å logge inn
Gjest Anonymous Skrevet 13. mai 2002 #4 Skrevet 13. mai 2002 Hadde El på tirsdag 7 mai...Håper det har festet seg SMIL
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå