AnonymBruker Skrevet 10. juni 2011 #1 Skrevet 10. juni 2011 Har noen erfaring med hjemmetest for sædkvalitet? Er det bare humbug og juks, eller har det noe for deg? http://www.billige-tester.no/babystart_saedkvalitetstest_for_menn-p-115.html
AnonymBruker Skrevet 11. juni 2011 #2 Skrevet 11. juni 2011 Humbug!! En ordentlig spermietest tester bla antall, bevegelse (de kan bevege seg rundt i ring i steden for rett fram), str og mye mer. Det er store og kompliserte maskiner som tester spermiene.
AnonymBruker Skrevet 11. juni 2011 #3 Skrevet 11. juni 2011 Ja, det var det jeg også tenkte. Bevegelighet kan neppe testes, heller ikke størrelse. Men når det kommer til antall kan det kanskje fungere? Antall er ikke det eneste som teller, men kan det gi en viss pekepinn på hvordan man ligger an?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå