Gå til innhold

Sandaler i barnehagen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva bruker småbarna deres på bena i barnehagen på sikkelig varme dager?

Jeg finner ikke sandaler med hel hæl og lukket tå til snuppa på 16 måneder, som jeg synes jeg kan sende henne avgårde i barnehagen med. Hjemme kan jeg passe på henne selv og hun kan barfot og i andre lette sko, men i barnehagen synes jeg hun skal ha både støtte og beskyttelse, så både vanlige sandaler og tynne stoffsko er liksom utelukket.

Hun har gode, stødige sko i skinn fra et bra merke. De er ikke så tykke, men blir litt klamme på varme dager, men jeg lurer nesten på å bruke de i sommer.

Har du konkrete kjøpetips tar jeg gjerne imot det! Ellos har mange fine sandaler fra Kavat, men de er så utplukket i størrelsene.

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

På Eurosko har jeg funnet Ecco sandaler både med "åpen tå" og lukket. Begge har hel hæl. Det første paret jeg kjøpte da han begynte å gå (ca 12 mnd) var lukket tå, men de han har nå er åpne (19 mnd).

Skrevet

Ja, de er utplukket på Ellos, men Brandos.no har masse Kavatsandaler :)

Nå har det enda ikke vært noe supervarmt her, men rosa skinnsandaler med pustefunksjon, lukket hæl og tåparti fra Kavat står klar til bruk! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...