Gå til innhold

Alle de kjekke guttene bor i andre byer


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

ARG!! Synes det er så kjedelig at alle de kjekke, hyggelige mennene jeg møter på nettdating kommer fra Oslo eller andre byer langt i fra. Selv bor jeg i Bergen noe som gjør datingen uaktuelt. (Vil ikke starte noe avstandsforhold)

Kjekke gutter spre dere litt a!! :tristbla:

Videoannonse
Annonse
Gjest Katten.
Skrevet

Bor man i Bergen har man generelt sett tapt i ludo.

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Merkelig det der.. Når jeg bodde i oslo, syntes jeg de fleste kjekke menn var i stavanger. Så flytta jeg til stavanger, og da syntes jeg de i oslo var kjekkest.. Hehe :)

Skrevet

Hvor kjekke folk bor er helt tilfeldig.

Men det sier seg selv at sannsynligheten er størst for at også kjekke folk bor der det totalt sett bor flest folk som i Oslo.

Men å ikke starte noe avstandsforhold er i hvertfall bare fornuftig!

AnonymBruker
Skrevet

Gresset er grønnere og det der...føltes obligatorisk å si.

  • Liker 1
Gjest Carleigh-Ann
Skrevet

Jeg vet! Selv syns jeg de kjekke gutta bor i Sverige og Italia og avstandsforhold funker ikke for sånne sjalu damer som meg. Håper det ordner seg for deg ts!

Gjest reebok
Skrevet

"Man vil ha det man ikke kan få"

AnonymBruker
Skrevet

Kanskje fordi det faktisk bor 2 1/2 gang så mange folk i Oslo som i Bergen? Altså med større utvalg er sannsynligheten tilsvarende stor for at det er flere kjekke gutter her.

Skrevet

....eller at Oslogutta henger oftere på nettdating enn Bergensgutta, som trives best IRL. :Hehe:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...