AnonymBruker Skrevet 27. mai 2011 #1 Skrevet 27. mai 2011 Jeg kjørte maskinen min i sikkerhet modus, men begge anti virus programmene mine er deativert der. Jeg kan skanne maskinen for virus via sikkerhet modus, men hvorfor er de slått av og beskytter ikke maskinen når jeg er i sikker modus?
AnonymBruker Skrevet 27. mai 2011 #2 Skrevet 27. mai 2011 kan noen vær så snill å svare meg dette er veldig viktig siden jeg har hatt virus på maskinen og kanskje forsatt har. Jeg har kjørt en recovery med cder.ts
feuerstein Skrevet 27. mai 2011 #4 Skrevet 27. mai 2011 Hvorfor i alle dager har du to antivirusprogram? Sikkerhetsmodus er ment å virke selv om du har programmer/tillegg som hindrer vanlig oppstart. Måten dette oppnås på er ved at alt ikke-essensielt ikke startes i sikkerhetsmodus. I teorien kunne det jo være en feil i antivirusprogrammet ditt som hindret vanlig oppstart, derfor starter det ikke i sikkerhetsmodus slik at du skal kunne fjerne det derfra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå