Gå til innhold

Liten bryllupsgave


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Tips til bryllupsgave for ca. 200? :) Hva ville dere likt å få?

Videoannonse
Annonse
Gjest Naenia
Skrevet

Vi er glade i å gå på kino, så et kinogavekort hadde faktisk ikke vært å forakte for vår del, det ligger vel på ca. den prisen for to personer. :)

Det er ikke noen glass eller noe sånt de ønsker seg, da?

AnonymBruker
Skrevet

Jeg vet ikke om de har liste, de har ikke reklamert for den isåfall. Så tenkte å bare overraske med en liten oppmerksomhet. Takk for tipset :)

AnonymBruker
Skrevet

"Standard" gaver i den prisklassen er vel vaser/kakefat/lysestaker (de har fine fat på Christiania Glasmagasin). Ellers synes jeg kinogavekort var en god ide. Vin? Evt en kurv med vin, serranoskinke, ost, litt mer ekslusiv marmelade, olivenolje, sjokolade? Ordentlig sengetøy i bomullssateng (pleier ofte å ha kampanje på det på Princess, to sett for rundt 200,-) Et fint pledd? Om de har hage, en prydbusk/frukttre e.l. (uten at jeg helt vet prisen på denslags)?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...