AnonymBruker Skrevet 18. mai 2011 #1 Skrevet 18. mai 2011 http://www.feelunique.com/p/KMS-California-Holiday-Heroes-Travel-Kit eller http://www.feelunique.com/p/Joico-K-Pak-Sun-Therapy-Sun-Repair-Protection-On-the-go-Kit Jeg ser at man får mer for pengene med KMS, men ang. kvalitet, hva ville dere ha valgt? Vet at begge merkene er gode, men hvis dere skulle ha valgt..? Skal brukes når jeg skal til utlandet, i varmere strøk, derfor sol-serie.
Kirby Skrevet 18. mai 2011 #2 Skrevet 18. mai 2011 Jeg foretrekker KMS, men jeg ville valgt Joico her fordi det settet hadde en hårmaske.
Georgia Skrevet 18. mai 2011 #3 Skrevet 18. mai 2011 Det står UK Purchase only på KMS sitt kitt så med mindre du bor der har du jo egentlig ikke noe valg.. Men svarer alikevel jeg Ville valgt Joico sitt for det innehold shampo, balsam og hårkur. KMS sitt innehold shampo, sol-beskyttelsespray til å bruke på stranda og spray som hindrer at håret krøller seg hvis det er høy luftfuktighet. Joico sitt inneholder det jeg trenger for 1-2 uker i syden og passer mitt tørre hår. KMS sitt inneholder ting jeg ikke trenger + jeg må fortsatt ha med balsam, kur osv.
Hipphurra Skrevet 18. mai 2011 #4 Skrevet 18. mai 2011 Joico! Synes personlig at Joico er best på shampo, balsam og kurer, mens KMS er bedre på styling. K-PAK serien til Joico er absolutt verdt å prøve!
Compaq Skrevet 19. mai 2011 #6 Skrevet 19. mai 2011 Jeg ville valgt KMS, rett og slett fordi solbeskyttelse er supeviktig for meg når jeg oppholder meg i sola, og å unngå frizzy hår i tropevarmen er ikke å forakte det heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå