AnonymBruker Skrevet 15. mai 2011 #1 Skrevet 15. mai 2011 Jeg har bestilt meg noen eyeshadow brushes fra elf, er de gode? Dessuten har jeg bestilt to par øyevipper, hvordan er disse? Og "All over color stick", hva med denne?
HedvigR Skrevet 15. mai 2011 #2 Skrevet 15. mai 2011 Har ikke prøvd øyenvippene og coloursticken, men synes kostene deres er veldig bra til å være så billige :D Bruker dem ofte, og de er fortsatt i fin stand.
Mortifera Skrevet 20. mai 2011 #3 Skrevet 20. mai 2011 Øyenvippene er helt greie, måtte klippe de ganske mye men ellers er det ikke noe særlig å klage over. Men de er absoulutt verdt det lille de kostet
sirups Skrevet 20. mai 2011 #4 Skrevet 20. mai 2011 Jeg har en elf kabuki som funker kjempefint, har vasket den 3 ganger og har holdt hittil. Har også en øyeskyggekost som er helt ok. Ikke wow-produkter for resten av livet, merker f.eks at kabukien begynner å miste hår, men bra i forhold til prisen, så absolutt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå